Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Magda Gessler weszła do Big Brothera! Gwiazda zrobiła uczestnikom kuchenną rewolucję!

Internauci są jednak oburzeni zachowaniem restauratorki...

Rafał Kowalski 27 września 2019 11:00
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wczorajszy odcinek Big Brothera był wyjątkowy z dwóch względów. Pierwszy to taki, że jego gwiazdą była Magda Gessler, która odwiedziła uczestników programu. Drugi powód to realizacja show, jak nigdy wcześniej, na żywo. I właśnie to spowodowało, że część widzów, która obserwowała na żywo, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata, była zaskoczona, a nawet zdenerwowana…

Magda Gessler w Domu Wielkiego Brata - relacja

Tuż po godzinie 20:00 słynna restauratorka weszła do Domu Wielkiego Brata. Radość uczestników była tak ogromna, że Magda Gessler musiała uciszać całą grupę. Dopiero donośny krzyk prowadzącej Kuchenne rewolucje sprawił, że mogła coś spokojnie powiedzieć. „Gdzie można potańczyć, gdzie jest najwięcej miejsca. Go, go, ruszaj d*pę”, mówiła gwiazda TVN, a gdy dotarła do salonu, zaczęła tańczyć z domownikami.

Niedługo trwała jednak beztroska radość uczestników show ze spotkania z Magdą Gessler. Ta chwilę po wspólnym tańcu zapowiedziała rewolucję w kuchni. „No dobra, tu śmierdzi. Dlaczego? Co wczoraj gotowaliście, jakieś szajsy”, pytała. Następnie zarządziła, że w kuchni gotować będą mężczyźni, ponieważ panie robią według niej jedynie niepotrzebny raban. Restauratorka wybrała trzech śmiałków i poszła z nimi do kuchni. „Jaki tu pierdolnik. Nie, nie, kobiety posprzątają”, wykrzyczała, a gdy blaty stały się czyste, bohaterka wieczoru wraz z Kamilem, Dawidem i Mateuszem zaczęli robić hiszpańskie gazpacho. „Ja proponuję seks w kuchni, sexy kuchnia, żeby się działo, a potem żebyś był najedzony i wycieńczony. Wszystko po kolei, najpierw musisz być dożywiony”, tak gwiazda powiedziała w pewnym momencie do uczestnika.

Największe zaskoczenie czekało jednak grupę pań, które Magda Gessler odwiedziła w końcu w jadalni. Restauratorka nie przebierając w słowach dała im do zrozumienia, że mogłyby bardziej zadbać o dom i o siebie. „Wyglądacie na bandę skrzekliwych bab, jak na bazarze tureckim, to jest tragedia. Wszyscy faceci zwiewają w inną stronę i nie do końca zostają facetami. Kobiety muszą zapewnić estetykę , smak. […] Jestem wściekła, że kobiety tak nie dbają o kuchnię, to jest początek końca”, grzmiała. Następnie dała też kilka rad najbardziej puszystym uczestnikom. Magda Gessler stwierdziła, że powinny jeść pół porcji i pić dużo wody. To sprawiło, że po wyjściu restauratorki z programu, jedna z bliźniaczek, której dotyczyła uwaga, popłakała się. Wszystko dlatego, że Gosia, o której mowa, gotowała do tej pory dla wszystkich uczestników, jednocześnie jedząc najmniej. Krytykę restauratorki uczestniczka uznała za nietrafioną i krzywdzącą.

Część internautów przyznała Gosi rację. Zwrócono uwagę na liczbę przekleństw, którymi operowała Magda Gessler w programie (produkcja na bieżąco starała się je cenzurować) a także na niesprawiedliwą ocenę kobiet mieszkających w domu. Mimo wszystko, duża grupa osób obstaje przy zdaniu, że występ gwiazdy TVN pokazał ją z dobrej, niezakłamanej strony i ożywił trochę uczestników show, którym brakowało ostatnio energii.

Myślicie, że prowadząca Kuchennych rewolucji przesadziła? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)

Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!