Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Magda Gessler opuszcza Polskę?! Słowa restauratorki zaskakują!

Powody tej decyzji nie są do końca jasne...

Konrad Szczęsny 5 listopada 2018 18:56
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Czyżby uwielbiana przez miliony Polaków restauratorka szykowała życiową rewolucję? Magda Gessler w najnowszym wywiadzie zwierzyła się, że poważnie rozważa przeprowadzkę do innego kraju! Powody tej decyzji nie są jednak do końca znane... Czy to oznacza, że niebawem jeden z flagowych programów TVN zniknie z anteny?

Magda Gessler wyprowadzi się z Polski? Restauratorka chce kupić dom w Szwajcarii

Początkowo prowadząca Kuchenne rewolucje rozważała zakup nieruchomości w Portugalii, jednak pod wpływem ostatnich podróży skłania się bardziej ku Szwajcarii.

„Kiedyś miałam plany, żeby kupić sobie dom w Portugalii, bo kocham ten kraj. Teraz jednak mi się zmieniło i myślę o kupnie domu w Szwajcarii. Zakochałam się we włoskojęzycznym Lugano. Zaczynam chyba powoli chcieć w życiu czegoś innego”, podkreśliła w rozmowie z Faktem restauratorka.

Jednak to nie jedyna opcja, jaką rozważa Magda Gessler. Okazuje się, że gwiazda TVN ma także na oku posiadłość w... Kolumbii!

„Ostatnio zakochałam się też w Cartagena de Indias w Kolumbii. Tam też bym bardzo chciała chwilę pomieszkać”, zadeklarowała.

Kiedy restauratorka zdecyduje się zrealizować te plany i który kraj wybierze? Tego póki co nie zdradziła  

Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska

Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.