Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Magda Gessler opuszcza Polskę?! Słowa restauratorki zaskakują!

Powody tej decyzji nie są do końca jasne...

Konrad Szczęsny 5 listopada 2018 18:56
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Czyżby uwielbiana przez miliony Polaków restauratorka szykowała życiową rewolucję? Magda Gessler w najnowszym wywiadzie zwierzyła się, że poważnie rozważa przeprowadzkę do innego kraju! Powody tej decyzji nie są jednak do końca znane... Czy to oznacza, że niebawem jeden z flagowych programów TVN zniknie z anteny?

Magda Gessler wyprowadzi się z Polski? Restauratorka chce kupić dom w Szwajcarii

Początkowo prowadząca Kuchenne rewolucje rozważała zakup nieruchomości w Portugalii, jednak pod wpływem ostatnich podróży skłania się bardziej ku Szwajcarii.

„Kiedyś miałam plany, żeby kupić sobie dom w Portugalii, bo kocham ten kraj. Teraz jednak mi się zmieniło i myślę o kupnie domu w Szwajcarii. Zakochałam się we włoskojęzycznym Lugano. Zaczynam chyba powoli chcieć w życiu czegoś innego”, podkreśliła w rozmowie z Faktem restauratorka.

Jednak to nie jedyna opcja, jaką rozważa Magda Gessler. Okazuje się, że gwiazda TVN ma także na oku posiadłość w... Kolumbii!

„Ostatnio zakochałam się też w Cartagena de Indias w Kolumbii. Tam też bym bardzo chciała chwilę pomieszkać”, zadeklarowała.

Kiedy restauratorka zdecyduje się zrealizować te plany i który kraj wybierze? Tego póki co nie zdradziła  

Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska

Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.