Maffashion, Julia Kuczyńska
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Maffashion Kuczyńska i Sebastian Fabijański spodziewają się dziecka!

Para potwierdziła wcześniejsze doniesienia mediów

Sabina Zięba 31 sierpnia 2020 07:51
Maffashion, Julia Kuczyńska
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Julia Maffashion Kuczyńska i Sebastian Fabijański zaczęli spotykać się pod koniec 2019 roku, i już po kilku tygodniach wydawało się jasne, że traktują ten związek niezwykle poważnie. Kiedy razem zamieszkali, w mediach pojawiły się pierwsze doniesienia, że blogerka modowa spodziewa się dziecka. Zakochani przez dłuższy czas nie komentowali tych plotek, ale w końcu postanowili potwierdzić radosną nowinę.

Związek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego

Jedna z najpopularniejszych polskich blogerek rozstała się z Czarkiem Jóźwikiem w październiku ubiegłego roku. Nie była jednak długo singielką. Kilkanaście dni później fani zaczęli zauważać na InstaStory gwiazdy fragmenty stylizacji jej nowego ukochanego. Dzięki mediom społecznościowym doszli do tego, że jej partnerem jest aktor, Sebastian Fabijański. Wówczas para przestała się ukrywać.

Konsekwentnie nie mówią o sobie zbyt wiele, a Julia wręcz podkreśla, że pomimo jej codziennej obecności w social mediach, nie musi ujawniać szczegółów życia prywatnego. Podczas jednego z wywiadów zgodziła się jednak opowiedzieć, jak wygląda relacja dwóch tak różnych – jak się wydaje – osób.

Sebastian Fabijański, Maffashion
Fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

„W związku musi być trochę podobieństw, i muszą być jakieś przeciwieństwa, żeby to zażarło, żeby było ciekawie. Nie znam odpowiedzi na to pytanie. Jakby to było takie łatwe do określenia, to wszyscy by byli w związkach, w szczęśliwych związkach. A za dużo też nie chcę mówić”, przyznała w rozmowie z Plotkiem.

„Niezależnie od tego, w jakim stopniu moje związki były medialne, [...] temat rodziny i ogniska domowego zawsze trzymałam z dala od tego, co publikuję w sieci i od tego, jaki mam wizerunek”, dodała wtedy.

Dziecko Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego

I chociaż przyszli rodzice nie ujawniali, czy rzeczywiście spodziewają się dziecka, Pudelek informował, że Maffashion musi regularnie zasięgać porad lekarskich ze względu na choroby, z którymi się zmaga – niedoczynność tarczycy i hashimoto. „Julia jest pod stałą obserwacją lekarza, ponieważ ciąża w połączeniu z chorobą, z którą walczy od wielu lat, czyni sytuację bardzo delikatną”, mówił informator portalu.

Dzięki tym poradnikom przygotujesz się do ciąży!

Fani blogerki z uwagą patrzyli na każde nowe zdjęcie na jej profilu, ale nie udało im się nakłonić Maffashion do rozmowy o ciąży. Julia wymijająco odpowiadała na pytania fanów, a ciążowe krągłości umiejętnie maskowała. Po wielu tygodniach milczenia para podzieliła się swoim szczęściem z obserwatorami, publikując przepiękne fotografie na swoich Instagramach.

Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oni. Miłość.

Post udostępniony przez SF (@sebastian.fabijanski.official)

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.