Maffashion, Julia Kuczyńska
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Maffashion jest w ciąży?! Jej rodzina wkrótce się powiększy

Blogerka i Sebastian Fabijański powitają niebawem na świecie dziecko

Sabina Zięba 6 maja 2020 13:15
Maffashion, Julia Kuczyńska
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Związek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego trwa zaledwie kilka miesięcy, lecz mimo krótkiego stażu wiadomo, że jest niezwykle poważny. Od pewnego czasu para razem mieszka i planuje wspólną przyszłość. Choć wiele osób myślało, że to tylko przelotny romans, media obiegła właśnie informacja, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka!

Dziecko Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego

Jedna z najpopularniejszych polskich blogerek rozstała się z Czarkiem Jóźwikiem w październiku ubiegłego roku. Nie była jednak długo singielką. Kilkanaście dni później fani zaczęli zauważać na InstaStory gwiazdy fragmenty stylizacji jej nowego ukochanego. Dzięki mediom społecznościowym doszli do tego, że jej partnerem stał się aktor, Sebastian Fabijański. Wówczas para przestała się ukrywać i widać było, że są razem naprawdę szczęśliwi.

Teraz, jak informuje Pudelek, okazuje się, że Maffashion spodziewa się swojego pierwszego dziecka. 32-letnia gwiazda podobno musi stale kontrolować swój stan oraz regularnie zasięgać porad lekarskich. Wszystko przez swoje choroby -  niedoczynność tarczycy i hashimoto, które znacznie komplikują sprawę. Informator serwisu ujawnia: „Julia jest pod stałą obserwacją lekarza, ponieważ ciąża w połączeniu z chorobą, z którą walczy od wielu lat, czyni sytuację bardzo delikatną”.

Para oficjalnie nie skomentowała owych doniesień, jednak w środę 6 maja Kuczyńska dodała na Instagramie wpis, w którym poinformowała o spodziewanym dziecku, jakim jest... nowy projekt modowy. W komentarzach udzieliła się fanka, która wspomniała o spodziewanej ciąży blogerki. Ku zaskoczeniu obserwatorów, ta podziękowała jej za gratulacje.

Myślicie, że w ten sposób potwierdziła szczęśliwą wiadomość?  

Maffashion, ciąża komentarz
Fot. Instagram @maffashion_official

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański
Fot. AKPA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.