Maciej Musiał, VIVA! czerwiec 2016, main topic
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O NIM JEST GŁOŚNO

Maciej Musiał wrócił do pracy: „Nie spodziewał się, że na studiach będzie mu aż tak ciężko”

Weronika Kostyra 9 czerwca 2017 19:00
Maciej Musiał, VIVA! czerwiec 2016, main topic
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Maciej Musiał właśnie kończy pierwszy rok nauki na PWST w Krakowie. Kiedy rok temu podjął tę dojrzałą decyzję i rozpoczął studia, wiele osób było zaskoczonych. Szczególnie, kiedy wyszło na jaw, że na pierwszym roku będzie musiał zupełnie zrezygnować z występów w mediach i serialach, z których jest  znany. Młody aktor stwierdził, że najpierw chce nauczyć się warsztatu i zostać profesjonalnym aktorem, zamiast jedynie zdobywać doświadczenie w praktyce.

W międzyczasie uświadomił sobie jednak, że wcześniejsze zajęcie było bardzo dochodowe, a studenckie życie wcale nie jest łatwe. Dzięki występom w serialu „Rodzinka.pl” czy programach „Kocham cię, Polsko!” i „Voice of Poland” zarabiał ok. 20 tysięcy złotych miesięcznie.

Nic dziwnego zatem, że Maciej Musiał odczuł ich brak na swoim koncie i postanowił zrobić mały wyjątek, by zasilić studencki budżet. Niedawno wystąpił w reklamie lodów, jak podał magazyn „Gwiazdy”, jego gaża wyniosła aż 250 tysięcy złotych. Jego kolega zdradził mediom, że Maciej nie przewidział, że bez pracy będzie mu tak trudno pod względem finansowym:

„Maciek tęskni za Warszawą, za znajomymi, a przede wszystkim za pracą, która przynosiła mu świetne zyski. Nie żałuje, że poszedł na studia, ale nie spodziewał się, że będzie mu aż tak ciężko.”

Pozostaje jedynie pytanie, czy nie stoi to w sprzeczności z zasadami PWST w Krakowie, przez które Maciej musiał zawiesić występy w serialu. Regulamin uczelni nie pozwala studentom na czynne uprawianie zawodu na pierwszym roku studiów...

Maciej Musiał i kobiety

Reklama z udziałem Macieja Musiała jest skierowana przede wszystkim do młodych widzów. Aktor wybiera się na pustą plażę, a gdy zaczyna jeść reklamowane lody otacza go tłum pięknych kobiet. Marzenie każdego mężczyzny? Maciej Musiał powiedział VIVIE!, jakie kobiety są w jego typie i czy ma u nich powodzenie:

„Często jest to przyjemne. Jak idę gdzieś z kumplami i zatrzymują mnie trzy dziewczyny, prosząc o autograf albo zdjęcie, to wiadomo, że jest to miłe uczucie. Ostatnio zauważyłem , że wolę brunetki. Cenię wrażliwość, szczerość, lubię jak dziewczyna jest trochę tajemnicza. No i musi być jakaś pozytywna energia. Osoba, z którą się ciekawie spędza czas.”

Zobacz także: Jak Maciej Musiał radzi sobie na studiach? Słowa rektor PWST zaskakują!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.