Maciej Musiał, VIVA! czerwiec 2016, main topic
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
ZE ŚWIATA GWIAZD

Jak Maciej Musiał radzi sobie na studiach? Słowa rektor PWST zaskakują!

DD 15 maja 2017 17:30
Maciej Musiał, VIVA! czerwiec 2016, main topic
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Maciej Musiał w najlepszym momencie swojej kariery postanowił zrobić sobie przerwę, czym zaskoczył wiele osób z branży. Nikt nie spodziewał się po młodym aktorze tak dojrzałej decyzji. Wyprowadził się z Warszawy do Krakowa, a plan filmowy zamienił na salę prób PWST. Wielu nie dawało mu szans — twierdzili, że sobie nie poradzi. Jaka jest prawda?

Zobacz też: Czyste szaleństwo! Margaret, Piróg, Musiał, Macademian Girl, Kurdej-Szatan pijani ze szczęścia?

Maciej Musiał — studia w Krakowie

Jak donosi Fakt, Musiał radzi sobie bardzo dobrze, o czym świadczą słowa rektor PWST. Dorota Segda w rozmowie z dziennikiem wyznała, że młody aktor jest pilnym studentem.

Bardzo ładnie zdał pierwszą sesję, jest bardzo aktywny i ogólnie jest fajnym studentem, świetny chłopak. Nie spóźnia się, nie opuszcza zajęć. Zresztą gdyby się spóźniał, to nie byłby naszym studentem. Ponieważ poza szaleństwem, jest też dyscyplina, której skrupulatnie przestrzegam!’’, twierdzi Segda.

Maciej Musiał zrezygnował z kariery?

O tym, że Maciej Musiał zawiesi telewizyjną karierę, kilka miesięcy temu informowały media. Z prośbą o komentarz zadzwoniliśmy wówczas do samego zainteresowanego. Aktor nie zaprzeczył tym informacjom. Nie chciałbym się do tego odnosić - powiedział w rozmowie z dziennikarzem VIVY!.

Jaki był powód tych działań? Już w październiku pisaliśmy o konieczności zawieszenia kariery przez młodego aktora. Musiał rozpoczął studia na PWST w Krakowie, a regulamin Akademii Teatralnej nie pozwala studentom na czynne uprawianie zawodu na pierwszym roku studiów. Mimo że dostał się zarówno do krakowskiej, jak i warszawskiej szkoły, zdecydował się na przeprowadzkę do stolicy Małopolski.

Maciej Musiał w VIVIE!

Co daje mu szczęście?

Od kiedy mieszkam sam, czyli od dwóch lat, dużo radości daje mi moja rodzina. Bardzo doceniam spotkania z nimi i staram się widywać jak najczęściej. Bawi mnie mój przyjaciel Kopczyn i filmy (choć zdarza się, że w kinie śmieję się tylko ja)’’.

Przeczytaj też: Anja Rubik i Agnieszka Holland z żonkilami. Wszystko z okazji 74. rocznicy powstania w getcie warszawskim

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.