Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete
O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Musiał postanowił otworzyć lokal w Warszawie! „Cafe za dnia, bar i podrygi po zmierzchu''

Zdradził, ile płaci swoim pracownikom

Karol Sowa 13 czerwca 2022 20:55
Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete

Maciej Musiał to aktor, który cały czas się rozwija. Wielu telewidzów kojarzyć go może z roli Tomka Boskiego w serialu pod tytułem „Rodzinka.pl”. Przez wiele lat ciężko pracował, aby w końcu nazwano go jednym z najzdolniejszych oraz najbardziej znanych aktorów młodego pokolenia. Nie można zapomnieć, że grał w takich produkcjach jak: „Czas honoru”, „Mój biegun”, „1983”, a nawet pojawił się w „Wiedźminie” u boku Henry'ego Cavilla. Warto dodać, że jesienią albo zimą tego roku swoją premierę na platformie Netflix będzie miała niemiecka produkcja „1899”. Jak wiadomo w obsadzie jest również Maciej Musiał. Jednak nie tylko w aktorstwo inwestuje. Postanowił założyć swój własny biznes... 

Maciej Musiał otworzył nowy lokal! 

Nowo otwarta klubokawiarnia znajduje się w Warszawie między murami Muzeum Narodowego. Miejsce to zostało nazwane „Cafe Podrygi”. Na oficjalnej stronie w mediach społecznościowych można przeczytać, że: „Cafe za dnia, bar i podrygi po zmierzchu". Na otwarciu lokalu pojawiło się wiele znanych osób, takich jak: Bedoes, Jessica Mercedes, Paulina Gałązka czy Katarzyna Sawczuk. Na miejscu była również Anna Musiał, która wspierała całym sercem swojego syna.  

ZOBACZ TEŻ: Trudne dzieciństwo, kłopoty z prawem i nieudane związki. Tak wygląda życie bliźniaczek Olsen

Maciej Musiał, Cafe Podrygi
Fot. FB

Maciej Musiał, Cafe Podrygi
Fot. FB

Maciej Musiał, Cafe Podrygi
Fot. FB

Ile Maciej Musiał płaci swoim pracownikom? 

To, że lokal został oficjalnie otwarty, nie oznacza, że rekrutacja do pracy została zakończona. Według informacji, jakie można przeczytać w ogłoszeniu wynika, że w „Cafe Podrygi” szukają barmana, sommeliera — znawca win, a także kelnerów. Zarobić tam można od 20 do 25 zł netto. Pozostałe stanowiska otrzymują na rękę nieco mniejsze pieniądze, bo od 18 do 22 zł. Kiedy tylko okres próbny zostanie zakończony, właściciel oferuje umowę o pracę. Wiemy również, że osoby zatrudnione otrzymują 50% zniżki na jedzenie oraz specjalne ceny wina w „Cafe Podrygi”, „Restauracji Muzealnej” oraz „Alewino”. 

W klubokawiarni Maćka Musiała za dnia oferowana jest kawa oraz ciastko. Wieczorem zmienia się klimat. Wtedy w menu można zobaczyć wino, drinki oraz pyszne przekąski. „Pomiędzy murami Muzeum Narodowego, nowe cudne miejsce. Od zawsze miał wizję tego miejsca. Wierzył, że będzie tu pięknie, kiedy jeszcze nic tu nie było. Lubię, kiedy mój syn spełnia swoje marzenia”, napisała Anna Musiał na swoich social-mediach. 

Życzymy aktorowi, aby jego biznes prężnie działał oraz zyskiwał coraz więcej klientów! 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jennifer Lopez o występie z Shakirą na Super Bowl: „To najgorszy pomysł na świecie''

Maciej Musiał, Cafe Podrygi
Fot. FB

Maciej Musiał, Cafe Podrygi
Fot. FB

Maciej Musiał, Cafe Podrygi
Fot. FB

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.