Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Fot. VIPPHOTO/EASTNEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Kurzajewski skomentował rozwód z Pauliną Smaszcz-Kurzajewską

Jego słowa zaskakują!

Olga Figaszewska 15 października 2019 11:51
Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Fot. VIPPHOTO/EASTNEWS

Przez dwadzieścia trzy lata tworzyli zgrane małżeństwo. Wspólnie doczekali się dwójki wspaniałych synów. Niedawno para postanowiła się rozstać i zacząć nowe życie. Kilka miesięcy temu złożyli do sądu wniosek o rozwód. Wczoraj doniesienia na ten temat skomentowała Paulina Smaszcz-Kurzajewska, a dziś głos zabrał jej mąż, Maciej Kurzajewski.

Maciej Kurzajewski o rozwodzie

Informacje, które od niedawna pojawiały się w mediach postanowiła skomentować wczoraj Paulina Smaszcz-Kurzajewska:

„Mam wszystko poukładane i ogarnięte. Żyję i działam dalej. Mam szczęście, że trafiłam na takiego ojca moich dzieci i rozchodzimy się w megapokojowym nastroju. Spełniam marzenia szkoląc i wykładając”, zdradziła w rozmowie z Fleszem

Wcześniej zamieściła na swoim Insragramie dość tajemniczy wpis. „Kobieta najpierw zrywa psychicznie. Dopiero później odchodzi fizycznie. (...). Kobieta odchodzi bardzo powoli. Rozważa, myśli o dzieciach, o utraconych marzeniach, nadziei, rozpacza, ale jak podejmie decyzję to już nie ma tego mężczyzny w żadnej komórce jej ciała”.

Teraz głos w sprawie zabrał Maciej Kurzajewski. „Podpisuję się pod tym, co Paulina napisała. Co mam skomentować? Napisała prawdę”, skomentował w rozmowie z Twoim Imperium.

Małżonkowie rozstają się za porozumieniem stron i pozostają w dobrych relacjach. Porozumieli się również w sprawie podziału majątku i opieki nad najmłodszym synem. ,,Rozwód powinien być orzeczony już na pierwszej rozprawie”, mówił informator Party. „Paulina i Maciek wciąż darzą się dużym szacunkiem i sympatią, ale ich uczucie po latach się wypaliło. Pokonali razem wiele kryzysów, prywatnych i zawodowych. Tego ostatniego nie udało im się już przetrwać", wyznał z kolei w rozmowie z Fleszem znajomy pary.  

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Fot. VIPHOTO/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.