Co powiedziała o ciąży i zbliżającym się porodzie?

Konrad Szczęsny 7 czerwca 2020 15:46

Już niebawem zostanie po raz pierwszy mamą... Lara Gessler w trakcie samoizolacji, którą spędzała z ukochanym na Mazurach, poinformowała, że spodziewa się dziecka. Zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym wyeksponowała zaokrąglony brzuszek. Teraz, gdy wróciła już do Warszawy i zobaczyła się z ukochaną mamą, pojawiła się również w studiu „Dzień Dobry TVN”. W rozmowie z Dorotą Wellman zapewniła, że nie zamierza popełnić błędów rodziców w procesie wychowawczym, zaś przed programem chętnie pozowała do zdjęć w obcisłej białej sukience.

Lara Gessler o macierzyństwie w Dzień Dobry TVN

Uwielbiana dziennikarka zapytała Larę Gessler, czy przygotowuje się już do macierzyństwa. Okazuje się, że... córka słynnej restauratorki zupełnie nie czuje presji, związanej z przyjściem na świat pierwszego dziecka!

„Nie mam żadnej wyprawki, jeszcze się tym nie zajmuję. Ja do tego podchodzę bardzo intuicyjnie. Lubię ten stan, miałam szansę się w niego zagłębić, bo podczas pobytu na Mazurach mogłam skupić się na czytaniu, gotowaniu i właśnie obserwowaniu, jakie zmiany we mnie zachodzą. Koncentruję się na razie na tym, żeby odnaleźć się w Warszawie po tych trzech miesiącach nieobecności”, zwierzyła się.

A jaką zamierza być mamą? Jak sama stwierdziła, nie zaprząta to póki co jej głowy. Nie chciałaby jednak popełniać błędów, które popełnili w procesie jej wychowania rodzice.

„Nie zastanawiam się nad tym. Myślę, że to jest tak atawistyczne i mamy to tak zakodowane w sobie, że po prostu wiemy. Wiadomo, że nie chcemy popełnić błędów naszych rodziców, ale to jest iluzja, bo i tak popełnimy własne. Dlatego wydaje mi się, że trzeba być po prostu dobrym człowiekiem, a wtedy będziesz też dobrą matką”, stwierdziła w rozmowie z Dorotą Wellman. 

Brzuszek ciążowy Lary Gessler

Przed studiem „Dzień Dobry TVN” przy Marszałkowskiej Lara Gessler chętnie pozowała do zdjęć, promiennie się uśmiechając. Na wywiad przyszła w obcisłej białej sukience na ramiączkach, do której dobrała szary zwiewny płaszczyk, brązowe kozaki i koszyczek-torebkę w tym samym kolorze. Stylizacja świetnie eksponowała jej ciążowe krągłości.

Zdjęcia możesz zobaczyć poniżej. Stylowo?  

1/5
Lara Gessler
Copyright @AKPA
1/5

Lara Gessler założyła sukienkę, która podkreśliła jej ciążowy brzuszek.

2/5
Lara Gessler
Copyright @AKPA
2/5

Córka słynnej restauratorki w drodze do studia „Dzień dobry TVN” podtrzymywała go z czułością.

3/5
Lara Gessler
Copyright @AKPA
3/5

Lara Gessler chętnie pozowała do zdjęć.

4/5
Lara Gessler
Copyright @AKPA
4/5

Z twarzy córki Magdy Gessler nie schodził uśmiech.

5/5
Lara Gessler
Copyright @AKPA
5/5

Lara Gessler niebawem zostanie po raz pierwszy mamą.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.