Co powiedziała o ciąży i zbliżającym się porodzie?

Konrad Szczęsny 7 czerwca 2020 15:46

Już niebawem zostanie po raz pierwszy mamą... Lara Gessler w trakcie samoizolacji, którą spędzała z ukochanym na Mazurach, poinformowała, że spodziewa się dziecka. Zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym wyeksponowała zaokrąglony brzuszek. Teraz, gdy wróciła już do Warszawy i zobaczyła się z ukochaną mamą, pojawiła się również w studiu „Dzień Dobry TVN”. W rozmowie z Dorotą Wellman zapewniła, że nie zamierza popełnić błędów rodziców w procesie wychowawczym, zaś przed programem chętnie pozowała do zdjęć w obcisłej białej sukience.

Lara Gessler o macierzyństwie w Dzień Dobry TVN

Uwielbiana dziennikarka zapytała Larę Gessler, czy przygotowuje się już do macierzyństwa. Okazuje się, że... córka słynnej restauratorki zupełnie nie czuje presji, związanej z przyjściem na świat pierwszego dziecka!

„Nie mam żadnej wyprawki, jeszcze się tym nie zajmuję. Ja do tego podchodzę bardzo intuicyjnie. Lubię ten stan, miałam szansę się w niego zagłębić, bo podczas pobytu na Mazurach mogłam skupić się na czytaniu, gotowaniu i właśnie obserwowaniu, jakie zmiany we mnie zachodzą. Koncentruję się na razie na tym, żeby odnaleźć się w Warszawie po tych trzech miesiącach nieobecności”, zwierzyła się.

A jaką zamierza być mamą? Jak sama stwierdziła, nie zaprząta to póki co jej głowy. Nie chciałaby jednak popełniać błędów, które popełnili w procesie jej wychowania rodzice.

„Nie zastanawiam się nad tym. Myślę, że to jest tak atawistyczne i mamy to tak zakodowane w sobie, że po prostu wiemy. Wiadomo, że nie chcemy popełnić błędów naszych rodziców, ale to jest iluzja, bo i tak popełnimy własne. Dlatego wydaje mi się, że trzeba być po prostu dobrym człowiekiem, a wtedy będziesz też dobrą matką”, stwierdziła w rozmowie z Dorotą Wellman. 

Brzuszek ciążowy Lary Gessler

Przed studiem „Dzień Dobry TVN” przy Marszałkowskiej Lara Gessler chętnie pozowała do zdjęć, promiennie się uśmiechając. Na wywiad przyszła w obcisłej białej sukience na ramiączkach, do której dobrała szary zwiewny płaszczyk, brązowe kozaki i koszyczek-torebkę w tym samym kolorze. Stylizacja świetnie eksponowała jej ciążowe krągłości.

Zdjęcia możesz zobaczyć poniżej. Stylowo?  

1/5
Lara Gessler
Copyright @AKPA
1/5

Lara Gessler założyła sukienkę, która podkreśliła jej ciążowy brzuszek.

2/5
Lara Gessler
Copyright @AKPA
2/5

Córka słynnej restauratorki w drodze do studia „Dzień dobry TVN” podtrzymywała go z czułością.

3/5
Lara Gessler
Copyright @AKPA
3/5

Lara Gessler chętnie pozowała do zdjęć.

4/5
Lara Gessler
Copyright @AKPA
4/5

Z twarzy córki Magdy Gessler nie schodził uśmiech.

5/5
Lara Gessler
Copyright @AKPA
5/5

Lara Gessler niebawem zostanie po raz pierwszy mamą.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.