Ostatnie zdjęcia Lany Rybus podbijają Instagram

Konrad Szczęsny 23 września 2018 10:03

Polski piłkarz Maciej Rybus i jego piękna żona, Rosjanka Lana, niebawem zostaną po raz pierwszy rodzicami. Para ma powitać na świecie bliźnięta. Okres ciąży jest dla małżonki sportowca wyjątkowy, dlatego chętnie zamieszcza na Instagramie fotografie, na których eksponuje sporych rozmiarów brzuszek.

Lana Rybus, żona Macieja Rybusa, kwitnie w ciąży

Ich decyzja o szybkim ślubie była w mediach nie lada sensacją. Maciej Rybus oświadczył się pięknej Lanie w lutym, miesiąc później powiedzieli sobie „tak”, zaś w kuluarach od razu zaczęto spekulować, że pośpiech wynika ze stanu błogosławionego panny młodej.

Długo tego nie potwierdzali. Dopiero w lipcu tego roku szczęśliwa małżonka piłkarza zamieściła w sieci zdjęcia z ukochanym pełne czułości, na których widać było jej zaokrąglony brzuszek.

Co prawda data porodu Lany Rybus nie jest znana, ale nastąpi on lada dzień, na co wskazują najnowsze fotografie, które Rosjanka opublikowała na swoim profilu na Instagramie. Na pierwszej z nich pozuje na tle Wierchnije Torgowyje Riady, czyli moskiewskiego domu towarowego z 1893 roku. Internauci zwrócili uwagę na stylizację żony piłkarza, która świetnie współgra z elementami architektonicznymi widocznymi w tle. Z kolei na drugim Lana Rybus odsłoniła zgrabne nogi, fotografując się w jednym z tureckich hoteli w Antalyi, gdzie wypoczywa na wakacjach.

W galerii możesz zobaczyć najnowsze zdjęcia żony Macieja Rybusa. Zasłużyła na miano najpiękniejszej polskiej WAGs?  

1/6
Lena Rybus, Maciej Rybus, żona Macieja Rybusa, ciąże gwiazd
Copyright @Instagram @maciej31rybus
1/6

Publikując w lipcu w sieci te fotografie Maciej Rybus i jego żona Lana potwierdzili, że jeszcze w tym roku zostaną po raz pierwszy rodzicami. 

2/6
Lana Rybus, żona Macieja Rybusa, zachwyca w ciąży
Copyright @Instagram @___lanochka___
2/6

To z kolei jedno z ostatnich zdjęć żony Macieja Rybusa, opublikowanych na Instagramie. Wybranka piłkarza pozuje na nim na tle Wierchnije Torgowyje Riady, czyli moskiewskiego domu towarowego z 1893 roku.

3/6
Lana Rybus, żona Macieja Rybusa, zachwyca w ciąży
Copyright @Instagram @___lanochka___
3/6

Ta fotografia żony Macieja Rybusa została opublikowana na Instagramie wczoraj. Partnerka piłkarza pozuje na nim w jednym z hoteli w tureckiej Antalyi, gdzie prawdopodobnie przebywa na wakacjach.

4/6
Lana Rybus, żona Macieja Rybusa, zachwyca w ciąży
Copyright @Instagram @___lanochka___
4/6

Termin porodu żony Macieja Rybusa nie jest znany, ale rozwiązanie nastąpi prawdopodobnie lada dzień.

5/6
Lena Rybus, Maciej Rybus, żona Macieja Rybusa, ciąże gwiazd
Copyright @Instagram @maciej31rybus
5/6

Maciej Rybus i jego żona Lana ślub wzięli w marcu tego roku. To dla pięknej Rosjanki piłkarz zostawił dotychczasową dziewczynę, Natalię Czubaj, z którą był w związku od 2009 roku. Modelka miała dowiedzieć się o rozstaniu z prasy... 

6/6
Lena Rybus, Maciej Rybus, żona Macieja Rybusa, ciąże gwiazd
Copyright @Instagram @maciej31rybus
6/6

Żona Macieja Rybusa jest uważana za jedną z najpiękniejszych polskich WAGs.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.