Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. PAP
O TYM SIĘ MÓWI

Lady Gaga i Bradley Cooper jednak się spotykają?!

Ich fani nie posiadają się z radości! 

Olga Figaszewska 28 marca 2020 11:30
Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. PAP

Wcielili się w główne postaci w filmie Narodziny Gwiazdy i rozkochali w sobie widzów na całym świecie. Ona pokazała swoją nieznaną twarz i aktorski talent, Bradley udowodnił, że jest nie tylko świetnym aktorem, ale i reżyserem. Mówiono, że romans z ekranu przeniósł się do życia prywatnego pary. Kibicowali im fani na całym świecie. Pikanterii całej sytuacji dodała informacja, że artysta rozstał się z Iriną Shayk.  Lady Gaga i Bradley Cooper nie ukrywali, że łączy ich wyjątkowe pokrewieństwo dusz i przyjaźń. Jak donoszą zagraniczne media, para znów się spotyka! Mają ku temu ważny powód. 

Bradley Cooper i Lady Gaga: co przygotowali dla fanów? 

Kiedy środowisko filmowej usłyszało, że Cooper do głównej roli w filmie Narodziny Gwiazdy zatrudnia skandalistkę, wróżono mu spektakularny upadek. Aktor i Lady gaga od początku złapali pewną nić porozumienia. Gwiazdor nie ukrywał, że piosenkarka zaimponowała mu swoją osobowością i talentem. Pierwszy raz zobaczył ją na żywo na gali charytatywnej na rzecz osób chorych na raka.  

„To niezwykła osoba, wyjątkowo inteligentna, a do tego obdarzona przez Boga wspaniałym głosem. Za każdym razem, gdy kręciliśmy piosenki w "Narodzinach gwiazdy", wszyscy na planie zamierali z podziwu. Okazała się znacznie lepszą artystką niż to sobie wyobrażałem. A jednocześnie jest wyjątkowo otwarta i przyjazna. Uwielbiam ją, nic na to nie poradzę. Do tego łączą nas włoskie geny… Naprawdę miałem sporo szczęścia, bo kto mógł przypuszczać, że tak świetnie nam się ułoży współpraca?”, mówił zachwycony Bradley o swojej filmowej partnerce w rozmowie z Yolą Czaderską-Hayek dla WP Film.

Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. Getty Images

Jak donoszą zagraniczne media, para ponownie łączy siły. Postanowili zaangażować się w pewien projekt. Magazyn Heat zdradził, że artyści chcą nagrać wspólny utwór, z którego dochody zostaną przekazane na wsparcie psychologiczne dla dzieci w wieku szkolnym. To wspaniały gest Lady Gagi i Bradleya Coopera! 

Podobno planowali już jeden wspólny projekt w ubiegłym roku. Wtedy jego realizacja została zakłócona przez Irinę Shayk, byłą partnerkę aktora. 

Kto wie, może teraz nowa piosenka w ich wykonaniu również podbije serca słuchaczy na całym świecie? Lady Gaga już zaczęła pracować nad nowościami. Niedawno wypuściła nowy singiel, Stupid Love

Fani są przekonani, że ten artystyczny duet zgotuje im prawdziwą muzyczną ucztę  

Narodziny gwiazdy, Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. mat. pras.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.