EN_01342462_0158, Magdalena Różczka, Magda Różczka
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Łączy karierę z byciem mamą. Magdalena Różczka przyznaje, że macierzyństwo to najważniejsza rola jej w życiu

W najnowszej produkcji "Rojst Millenium" pracowała z mężem i córką

Dorota Falkowska 3 marca 2024 15:02
EN_01342462_0158, Magdalena Różczka, Magda Różczka
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Znana polskiej widowni z takich ról, jak "Tajemnica zawodowa", "Druga szansa" czy "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" Magdalena Różczka w życiu prywatnym jest w szczęśliwym związku z reżyserem Janem Holoubkiem, z którym doczekała się dwóch córek. Para wychowuje także wspólnie najstarsze dziecko aktorki z poprzedniego związku. Wanda ma dzisiaj 16 lat i niedawno miała okazję pracować wraz z rodzicami na planie najnowszej części "Rojsta". 

Magdalena Różczka o pracy na planie "Rojsta" wraz z córką Wandą

Praca z córką przyniosła Magdalenie Różczce szereg nowych doświadczeń i emocji. W rozmowie z Joanną Wróżyńską dla "Wysokich Obcasów" aktorka wspomniała o jednej scenie, która okazała się dla niej wyjątkowa trudna do przejścia. 

"[...] bardzo dobrze nam się razem pracowało. Tylko jedna smutna scena mnie zupełnie rozmontowała, nie mogłam przestać płakać. Po raz pierwszy przy tym projekcie znalazłam się w sytuacji, kiedy musiałam wyjść z planu i mieć zmyty makijaż, bo tak strasznie się popłakałam. Potrzebowałam wziąć kilka oddechów i odciąć się od tego, co grałam. Wszystko mi się wymieszało, dopuściłam prawdziwe uczucia i nie mogłam ich z siebie wyrzucić" - wyznała artystka.

Czytaj też: Synowie Artura Żmijewskiego opowiedzieli o relacji z ojcem. Obaj mają artystyczne zainteresowania

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @marzec.wanda

Magdalena Różczka o godzeniu macierzyństwa z życiem zawodowym

W tym samym wywiadzie Magdalena Różczka opowiedziała, jak godzi tak ważne dla niej życie rodzinne z intensywnym życiem zawodowym. Sekretem jest dokładne planowanie, ale także priorytetyzowanie ważnych dla niej spraw. 

"Wpisuję w kalendarz, kiedy chciałabym spędzić czas z Janem, moim partnerem, kiedy z dziećmi, a kiedy z mamą", wyznała aktorka na łamach Wysokich Obcasów. Wiele lat temu musiała jednak dokonać ważnych zawodowych wyborów, aby dziś czuć się spełnioną mamą, partnerką i aktorką. 

"Piętnaście lat temu podjęłam decyzję, że przestaję grać w teatrze, i poza jednym wyjątkiem ściśle się tego trzymam. Po prostu nie chcę przegapić dzieciństwa moich dzieci. Chcę być z nimi wieczorami, usypiać je, czytać im bajki, śpiewać kołysanki, drapać po pleckach. Robię te wszystkie rzeczy każdego dnia, o ile nie jestem na planie. Dobrze mi z tym", wyznała Magdalena Różczka. 

Niedawno premierę miał "Rojst Millenium", ostatnia część trylogii Netfliksa, gdzie aktorka już po raz kolejny miała okazję pracować razem z życiowym partnerem - Janem Holoubkiem. Magdalena Różczka przyznała, że na początku bała się łączyć świat prywatny z zawodowym, inaczej patrzył na to jej ukochany.

"Na początku bałam się łączyć dom z pracą, ale Janek nie miał tych obaw i zaproponował mi, żebym zagrała już w pierwszej części 'Rojsta'. Zawsze czuję paniczny strach, czy podołam roli, a wtedy doszła jeszcze nasza relacja, która była dla mnie zbyt ważna, żeby ją narażać, gdyby się okazało, że w pracy będzie nam ze sobą niedobrze. Wyobrażałam sobie, że będę chciała mu we wszystkim doradzać i z tej wielkiej chęci niesienia pomocy zaczęłabym przeszkadzać. I dziś myślę, że to była słuszna decyzja" - wyznała gwiazda.

Zobacz też: Ponad rok temu żegnała się z popularną produkcją. Teraz Małgorzata Socha powraca do "Na Wspólnej"

Magdalena Różczka, "Rojst Millenium" - premiera serialu Netflix

Magdalena Różczka,
Fot. Podlewski/AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.