Robert Korzeniowski
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Dramatyczne kulisy rozstania Roberta Korzeniowskiego z żoną!

„Krzyczał na nią, że ma jej dość’’

VIVA! 25 czerwca 2018 09:34
Robert Korzeniowski
Fot. East News

Robert Korzeniowski rozwodzi się! W ubiegłym tygodniu media poinformowały, że sportowiec był widziany na imprezie w Oświęcimiu ze swoją menadżerką, 34-letnią Justyną z Warszawy. Dziś na jaw wyszły kulisy rozstania sportowca z żoną, z którą — jak się okazuje — nie mieszka już od kilku miesięcy.

Rozwód Roberta Korzeniowskiego

Kiedy w ubiegłym tygodniu pisaliśmy o sensacyjnych doniesieniach Super Expressu na temat chodziarza, nikt nie spodziewał się, że kulisy rozstania Roberta Korzeniowskiego z żoną będą aż tak dramatyczne. W związku sportowca już dawno się nie układało.

„Robert od paru miesięcy zaczął się dziwnie zachowywać. I choć niektórzy zauważyli, że jest to spowodowane jego romansem, Magda aż do końca odrzucała tę myśl. Nie był dla niej zbyt miły. Podobno krzyczał na nią, że ma jej dość i – choć trudno w to uwierzyć, powiedział nawet, że jedzenie, które mu przygotowuje, bardziej przypomina mu paszę’’, wyznał w rozmowie z Super Expressem przyjaciel państwa Korzeniowskich.

Mniej wylewna w rozmowie z dziennikarzami była żona chodziarza, która najwyraźniej dowiedziała się z mediów, że jej mąż ma kochankę. „To dla mnie na tyle przykre, że nie będę tego komentować’’, wyznała żona Korzeniowskiego.

„To nie jest tak, że coś się dzieje przypadkowo’’, powiedział sportowiec w rozmowie z Super Expressem.

Czyżby szykował się najgłośniejszy rozwód tego roku? 

Robert Korzeniowski, Robert Korzeniowski z żoną
Fot. East News

Robert Korzeniowski, Robert Korzeniowski z żoną
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.