Robert Korzeniowski
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Dramatyczne kulisy rozstania Roberta Korzeniowskiego z żoną!

„Krzyczał na nią, że ma jej dość’’

VIVA! 25 czerwca 2018 09:34
Robert Korzeniowski
Fot. East News

Robert Korzeniowski rozwodzi się! W ubiegłym tygodniu media poinformowały, że sportowiec był widziany na imprezie w Oświęcimiu ze swoją menadżerką, 34-letnią Justyną z Warszawy. Dziś na jaw wyszły kulisy rozstania sportowca z żoną, z którą — jak się okazuje — nie mieszka już od kilku miesięcy.

Rozwód Roberta Korzeniowskiego

Kiedy w ubiegłym tygodniu pisaliśmy o sensacyjnych doniesieniach Super Expressu na temat chodziarza, nikt nie spodziewał się, że kulisy rozstania Roberta Korzeniowskiego z żoną będą aż tak dramatyczne. W związku sportowca już dawno się nie układało.

„Robert od paru miesięcy zaczął się dziwnie zachowywać. I choć niektórzy zauważyli, że jest to spowodowane jego romansem, Magda aż do końca odrzucała tę myśl. Nie był dla niej zbyt miły. Podobno krzyczał na nią, że ma jej dość i – choć trudno w to uwierzyć, powiedział nawet, że jedzenie, które mu przygotowuje, bardziej przypomina mu paszę’’, wyznał w rozmowie z Super Expressem przyjaciel państwa Korzeniowskich.

Mniej wylewna w rozmowie z dziennikarzami była żona chodziarza, która najwyraźniej dowiedziała się z mediów, że jej mąż ma kochankę. „To dla mnie na tyle przykre, że nie będę tego komentować’’, wyznała żona Korzeniowskiego.

„To nie jest tak, że coś się dzieje przypadkowo’’, powiedział sportowiec w rozmowie z Super Expressem.

Czyżby szykował się najgłośniejszy rozwód tego roku? 

Robert Korzeniowski, Robert Korzeniowski z żoną
Fot. East News

Robert Korzeniowski, Robert Korzeniowski z żoną
Fot. East News

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.