Poznaj szczegóły
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Kate zawiodła swoje dzieci! „Mam wyrzuty sumienia, cały czas”

Co ma sobie za złe Kate Middleton?

Aleksandra Andrzejak 6 lutego 2021 07:57
Poznaj szczegóły
Fot. Getty Images

Księżna Kate w podcaście „Szczęśliwa mama, szczęśliwe dziecko” wyznaje, że nieustannie towarzyszą jej wyrzuty sumienia względem George'a, Louis'a i Charlotte. Przyznała, że często mierzy się z trudami macierzyństwa i poczuciem winy wobec potomków.

Księżna Kate o macierzyństwie

Kate Middleton towarzyszy presja bycia idealną matką i przekonanie, że żona księcia nie może zawodzić swoich dzieci. W podcaście Giovanny Fletcher „Szczęśliwa mama, szczęśliwe dziecko”, księżna przyznała, że ona również mierzy się z trudami macierzyństwa i poczuciem winy, tak jak każda inna matka, nawet jeśli się do tego nie przyznaje.

ksiezna kate wyrzuty sumienia
Fot. Getty Images

Wyrzuty sumienia księżnej Kate

W rozmowie z Giovanną Fletcher, księżna Cambridge została zapytana o wyrzuty sumienia względem swoich dzieci. Wyznała, że miewa je cały czas. Stosując się do protokołu członkowie rodziny królewskiej mają ograniczone czasowo możliwości opiekowania się swoim potomstwem. W opiece nad George’m, Louisem i Charlotte, parze królewskiej na co dzień pomaga niania, Maria Teresa Turrion Borrallo.

Tak, absolutnie, miewam wyrzuty sumienia. Cały czas... Każda matka, która mówi, że takich nie ma, w rzeczywistości kłamie – zdradza księżna

Kate i William podczas lockdown’u

Księżna Cambridge zdradziła, że mimo grafiku wypełnionego obowiązkami, ostatnio ma więcej czasu dla swoich dzieci ze względu na lockdown. Dodatkowo nauczanie Louis'a, George'a i Charlotte odbywa się częściowo zdalnie. Jednak zaangażowanie rodziców w edukację nie wynagradza rozłąki. Królewscy potomkowie i tak chcieliby spędzać z nimi więcej czasu.

I wiesz, nawet dziś rano, przychodząc tutaj do ciebie na wizytę w przedszkolu, George i Charlotte mówili mi „mamo, jak mogłaś nie podrzucić nas dziś rano do szkoły?” - wyznaje Kate

ksiezna kate zawiodla dzieci
Fot. Getty Images

Kate Middleton, w porównaniu do innych przedstawicielek rodziny królewskiej, wyróżnia poziom zaangażowania i ilość czasu poświęcona na wychowanie dzieci. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?