Księżna Kate w fioletowej sukience, księżna Kate 2019Księżna Kate w fioletowej sukience, księżna Kate 2019
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Kate spodziewa się czwartego dziecka?!

Media podają, który to już miesiąc

Sabina Zięba 29 listopada 2019 17:00
Księżna Kate w fioletowej sukience, księżna Kate 2019Księżna Kate w fioletowej sukience, księżna Kate 2019
Fot. Getty Images

Co jakiś czas pojawiają się plotki, że księżna Kate spodziewa się kolejnego dziecka. Choć oficjalnego potwierdzenia Pałacu Buckingham na razie brak, brytyjski tabloid dotarł do szczęśliwych wiadomości! 

Czwarta ciąża księżnej Kate

Książę William i księżna Kate mają już trójkę dzieci, a najmłodsza z pociech, książę Louis, przyszedł na świat zaledwie półtora roku temu. Wiadomo jednak, że królewska para zawsze marzyła o dużej rodzinie i nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w kwestii potomstwa.

Teraz magazyn In Touch podobno dotarł do źródła bliskiemu pałacowi i podaje, że Kate spodziewa się czwartego dziecka. Choć podczas poprzednich trzech ciąży borykała się z nudnościami i bardzo chorowała, tym razem jest inaczej: „Na ten moment, ta ciąża jest bezproblemowa. A minęły już trzy miesiące. Oprócz lekkiego zmęczenia, czuje się wyśmienicie. Naprawdę tym razem rozkoszuje się tym stanem”.

Informator dodaje także, że książę William zdążył się już podzielić szczęśliwą nowiną ze swoim bratem. Choć początkowo obawiał się jego reakcji, miło się zaskoczył. Harry podobno bardzo się ucieszył, w nadziei, że kolejne dziecko w rodzinie, sprawi, że ich ostatnio ciężka relacja na nowo się odbuduje: „William czuł się zagubiony bez Harry’ego. Teraz wracają na właściwe tory”.

Myślicie, że w przyszłym roku rzeczywiście powitają na świecie kolejnego potomka?  

okładka In Touch

księżna Kate, czwarta ciąża, In Touch
Fot. Materiały prasowe

księżna Kate z dziećmi

Księżna Kate styl, księżna Kate stylizacje
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.