Księżna Kate, książę William, książę Louis
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Prawda wyszła na jaw!

Dowodem ma być jedno zdjęcie...

Konrad Szczęsny 9 listopada 2018 09:21
Księżna Kate, książę William, książę Louis
Fot. East News

Zaledwie pół roku temu została matką po raz trzeci a już jest w kolejnej ciąży?! Jeden z amerykańskich magazynów podał informację, jakoby księżna Kate i książę William spodziewali się czwartego dziecka. Potwierdzeniem mają być ostatnie zdjęcia ulubienicy Brytyjczyków oraz masowe odwoływanie oficjalnych spotkań z udziałem Kate. Co na to pałac Kensington?

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Tak twierdzi Star magazine

Na okładce najnowszego numeru czasopisma widnieje zdjęcie księżnej Kate, które ma być potwierdzeniem tego, że wraz z mężem spodziewają się czwartego dziecka. Byłoby to o tyle dziwne, że zaledwie pół roku temu na świat przyszedł ich trzeci potomek, książę Louis, zaś jego matka po porodzie i chrzcie zniknęła na jakiś czas z życia publicznego i powróciła do wykonywania swoich obowiązków dopiero niedawno.

Tymczasem, jak twierdzą informatorzy dziennikarzy, „książę William panikuje”, ponieważ nie spodziewał się, że małżonka w tak krótkim czasie zajdzie w kolejną ciążę. Z kolei księżna miała odwołać „już siedem oficjalnych spotkań ze względu na poranne mdłości”! 

Przeczytać również: Księżna Kate po raz kolejny zostanie matką?

Pałac Kensington o ciąży księżnej Kate

Co ciekawe, magazyn informuje, że księżna Kate nie ma póki co zamiaru informować o stanie błogosławionym opinii publicznej, ponieważ nie chce odwracać uwagi od pierwszej ciąży żony księcia Harry'ego, księżnej Meghan. Aby jeszcze bardziej uwiarygodnić swoje źródło autorzy artykułu podają, że zdobyli te sensacyjne informacje od jednego z członków rodziny królewskiej...

Z kolei portal Gossip Cop, powołując się na własne źródła twierdzi, że gdy przedstawiciele Pałacu Kensington usłyszeli o rewelacjach rozpowszechnianych przez magazyn Star, mieli je wyśmiać. To stanowić ma zaprzeczenie tych sensacyjnych informacji.

Jaka jest prawda? Zapewne przekonamy się niebawem...  

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Okładka Star magazine
Fot. Star magazine

Księżna Kate, książę Louis, oficjalne fotografie z chrztu księcia Louisa
Fot. Instagram @kensingtonroyal; Matt Holyoak

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?