Księżna Kate i książę William, royal tour Pakistan 2019
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Te zdjęcia to kolejny dowód na to, że księżna Kate jest w ciąży? Internauci nie mają wątpliwości!

Chodzi o coś jeszcze...

Gabriela Czernecka 17 października 2019 19:51
Księżna Kate i książę William, royal tour Pakistan 2019
Fot. Getty Images

Kate w Pakistanie zachwyca swoimi stylizacjami. Kreacje księżnej Cambridge nawiązują do tradycyjnych pakistańskich strojów, ale zdjęcia, na których mamy okazję ją podziwiać z pewnością nie uciszą plotek o czwartej ciąży. Księżna jak na razie nie komentuje doniesień, ale brytyjskie media chętnie robią to za nią. Jakiś czas temu Charlotte miała zdradzić w swojej szkole, że niedługo znów będzie starszą siostrą, a William podobno przekazał już dobre wieści królowej, która dała mu zielone światło na podzielenie się tą wiadomością ze światem. Para jednak wciąż nie wydała oficjalnego oświadczenia. Mimo to najnowsze zdjęcia mówią same za siebie...

Księżna Kate w Pakistanie

Royal tour księcia Williama i księżnej Kate w Pakistanie powoli dobiega końca. Książęca para Cambridge spędzi w podróży cztery dni, ale plan ich wizyt do samego końca pozostaje tajemnicą. Rzecznik rodziny królewskiej w oświadczeniu poinformował, że to ze względu na bezpieczeństwo pary. Media informowane są o wyjściu Kate i Williama zaledwie kilka godzin przed planowaną wizytą, a wykonane przez nich zdjęcia natychmiast lądują na łamach prasy.

Księżna Cambridge już pierwszego dnia zdążyła zachwycić swoją stylizacją. Księżna miała na sobie błękitny kostium od Catherine Walker, do którego dobrała beżowe szpilki od Ruperta Sandersona. To salwar kamiz, czyli tradycyjny pakistański strój kobiecy. Z reguły towarzyszy mu szal dupatta zarzucony na ramiona.

Księżna Kate w Pakistanie
Fot. Getty Images

Drugiego dnia księżna Kate zachwyciła w trzech kreacjach. W pierwszej zaprezentowała się w szkole, prowadzonej przez rząd, w której pojawiła się z mężem, by dowiedzieć się, w jaki sposób dziewczęta odnoszą się do studiowania i kontynuowania ścieżki zawodowej (49% dziewcząt w Pakistanie nie chodzi  do szkoły). Na tę okoliczność mieliśmy okazję podziwiać Kate w niebieskim stroju od Maheena Khana. Składał się z luźniej i krótszej tuniki oraz prostych spodni. Kiedy Diana przed laty była w Pakistanie miała na sobie bardzo podobny strój.

Księżna Kate w Pakistanie
Fot. Getty Images

Później księżna Kate na spotkanie z Imranem Khanem wybrała zieloną tunikę projektu Catherine Walker, dobierając do niej spodnie od pakistańskiej projektantki Maheen Khan. Stylizacja nawiązywała do kolorystyki flagi Pakistanu. Szyję ozdobiła pasującym kolorystycznie szalem od Satrangi oraz kolczykami Zeen. Księżna prezentowała się promiennie, co niektórzy szybko odczytali jako oznakę czwartej ciąży, ale dopiero ostatnia kreacja tego wieczoru wzbudziła mieszane emocje.

księżna Kate w Pakistanie
Fot. SplashNews.com/East News

Księżna Kate wieczorem zaprezentowała się w sukience od Jenny Packham w kolorze butelkowej zieleni. Błyszcząca kreacja podkreśliła walory sylwetki Kate, ale i odrobinę zaokrąglony brzuszek. Szybko pojawiły się plotki, że Kate jest w czwartej ciąży i to tylko kwestia czasu, by podzieliła się tą wiadomością ze światem? Czy faktycznie coś jest na rzeczy? Z pewnością plotek nie uciszy fakt, że księżnej Kate towarzyszy podczas podróży... nadworny lekarz, który ma czuwać nad zdrowiem książęcej pary Cambridge. Czy niebawem usłyszymy o błogosławionym stanie Kate? Pozostaje nam z niecierpliwością oczekiwać na oficjalne oświadczenie!  

Księżna Kate w Pakistanie 2019
Fot. Getty Images

Księżna Kate i książę William, royal tour Pakistan 2019
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…