księżna Diana, Diana Spencer
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Do sieci wyciekło prywatne nagranie księżnej Diany!

Widać, jak zmaga się z pewnymi trudnościami...

Sabina Zięba 4 sierpnia 2020 08:51
księżna Diana, Diana Spencer
Fot. East News

Choć od tragicznej śmierci księżnej Diany minęły już 23 lata, nadal na światło dzienne wypływają nieznane  wcześniej fakty z jej życia. Wiele z nich ma ujawnić dramat Spencer, którego produkcja ruszy już na początku 2021 roku. Teraz jednak opublikowano autentyczny filmik, na którym widać księżną podczas zmagania się z pewnymi trudnościami. Nie traciła przy tym humoru!

Księżna Diana podczas lekcji dykcji

Wydawałoby się, że codzienność Diany, jako księżniczki, była usłana różami, jednak to dopiero po ślubie z księciem Karolem zaczął się jej życiowy dramat. Szybko odkryła, że została uwikłana w miłosny trójkąt, a prawdziwą wybranką serca jej męża jest Camilla Parker-Bowles. Wówczas się nie poddała i postanowiła przykładać się do królewskiej roli, by prezentować się z jak największą klasą. Z tego powodu zaczęła uczęszczać na lekcje dykcji.

Wiadomo, że księżna Diana miała problemy z poprawną wymową niektórych wyrazów, dlatego przed swoimi oficjalnymi wystąpieniami, trenowała dykcję ze swoim trenerem głosu, Peterem Settelenem. Na opublikowanym archiwalnym nagraniu z 1992 roku, widać, że owe spotkania sprawiały jej naprawdę wiele radości.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez C A M A A L O T (@camaalot)

Właśnie jej luźne podejście, optymizm i otwartość, sprawiły, że pokochały ją miliony osób na całym świecie. Czy tę osobowość uda się odtworzyć na ekranie? Pewne jest, że znana z sagi Zmierzch Kristen Stewart, będzie miała przed sobą bardzo ciężkie zadanie, bowiem to ona wcieli się w zapowiadanym dramacie w królową ludzkich serc. Film Spencer ma opowiadać historię jednego ze świątecznych weekendów na początku lat 90., kiedy księżna zdecydowała, że chce odejść od księcia Karola. 

Też nie możecie się doczekać owej produkcji?  

Księżna Diana
Fot. Getty Images

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Variety (@variety)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.