Księżna Diana
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Księżna Diana miała romans z Bryanem Adamsem?

Piosenkarz po latach przerywa milczenie!

Weronika Kostyra 28 czerwca 2018 19:31
Księżna Diana
Fot. East News

Nie jest tajemnicą, że księżna Diana była nieszczęśliwa w małżeństwie z księciem Karolem i nawiązywała relacje z innymi mężczyznami. Plotki o jej romansach są otoczone aurą tajemnicy tak samo jak lista jej kochanków. Przed laty mówiło się o tym, że jednym z nich legenda rocka, Bryan Adams. Nigdy nie było jednak na to dowodów. Teraz po latach piosenkarz odniósł się do tej informacji.

Bryan Adams miał romans z Dianą?

Do romansu miało dojść tuż po rozwodzie Diany z Karolem w 1996 roku. Tak twierdzi były lokaj księżnej Diany, Paul Burrell, który w telewizyjnym talk-show powiedział pomagał muzykowi w tajemnicy dostać się do apartamentów Diany. Także była żona Adamsa Cecilie Thomsen wspominała, że wiedziała o ich romansie. „Wiedziałam, że Bryan ma romans z Dianą. Był znajomym Paula Burrella i to on przedstawił go Dianie. Nie byłam wtedy zaproszona”, powiedziała w 2003 roku w wywiadzie z Billed Bladed.

Bryan Adams był teraz gościem programu Watch What Happens Live with Andy Cohen, gdzie prowadzący zadał mu kilka niewygodnych pytań: „Istnieje wiele plotek, że ty i księżna Diana mieliście romans. Jej kamerdyner wyjawił, że wielokrotnie pomagał ci się zakradać do pałacu Kensington. Jak opisałbyś wasze relacje?”, prowokował. Wokalista rozwiał jednak wszelkie wątpliwości. Owszem bywał w pałacu Kensington, nie były to jednak spotkania w tajemnicy. Kiedy księżna go zapraszała, zwyczajnie wchodził. „Byliśmy fantastycznymi przyjaciółmi”, zapewnił

Prowadzący nie dawał za wygraną i dopytywał o charakter ich relacji: „Czy byliście przyjaciółmi do łóżka?”. Muzyk wyraźnie nie chciał odpowiadać i długo się zastanawiał do powiedzieć. „Hmm, ona była po prostu... byliśmy dobrymi przyjaciółmi”, stwierdził.

Czy to brzmi wiarygodnie?

Bryan Adams
Fot. Instagram @bryanadams

Bryan Adams
Fot. Instagram @bryanadams

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.