Księżna Charlene Monako
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images)
królewsKIE ŻYCIE

Księżna Charlene łączona z rosyjskim miliarderem. To on udzielał jej wsparcia w ostatnim czasie 

Co dolega księżnej Charlene?

Gabriela Czernecka 26 listopada 2021 11:12
Księżna Charlene Monako
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images)

Cały świat bacznie przygląda się księstwu Monako. Księżna Charlene od kilku dni według oficjalnych informacji przebywa w specjalistycznym ośrodku poza terenami Monako. W rozmowie z magazynem People książę Albert ujawnił więcej szczegółów na temat jej stanu zdrowia, ale wciąż nie wiadomo, z czym zmaga się Charlene. Dziś The Sun podaje, że tajemnicze zniknięcie księżnej ma wiele wspólnego nie tylko z jej chorobą, ale i problemami małżeńskimi. W trudnych chwilach księżna Monako miała znaleźć oparcie w rosyjskim miliarderze…

Charlene - co dolega księżnej Monako?

Niepokojących doniesień na temat księżnej Charlene ciąg dalszy. Księżna Monako zaledwie kilka dni po powrocie z RPA ponownie opuściła księstwo. Do końca nie wiadomo, gdzie przebywa i co dokładnie jej dolega. Książę Albert w rozmowie z magazynem People zaznaczył, że była wykończona emocjonalnie i fizycznie i przez najbliższe tygodnie będzie wracać do zdrowia pod czujnym okiem lekarzy. By zapewnić jej spokój miejsce jej pobytu nie zostało ujawnione. Nie wiadomo do końca także z czym zmaga się księżna Charlene. W RPA nabawiła się infekcji ucha, nosa i gardła, która uniemożliwiała jej swobodne oddychanie - miała problemy z zatokami o oddychaniem. Przez pół roku księżna poddawana była różnym zabiegom i operacjom, które w końcu umożliwiły jej powrót do księstwa. Niestety nie na długo. Page Six twierdzi, że księżna Charlene zmaga się z tajemniczą chorobą, która doprowadziła do sporej utraty wagi i niemal pozbawiła ją życia.  

Zobacz: Co dolega księżnej Charlene? Tabloid obalaargumenty księcia Alberta 

Problemy małżeńskie Charlene - wsparcie u rosyjskiego miliardera

W obliczu kolejnych doniesień o stanie zdrowia Charlene, pojawiły się plotki dotyczące jej problemów małżeńskich. Po ślubie otrzymała przydomek najsmutniejszej księżnej świata. Choć wiernie tkwiła u boku księcia Alberta (para doczekała się nawet dwójki dzieci) to na jej twarzy rzadko gościł uśmiech. Dziś pojawiły się doniesienia, że księżną Charlene łączyła bliska relacja z Vladimirem Doroninem.

Vlad Doronin
Fot. Larry Busacca/FFR/Getty Images for FFR)

Rosyjski miliarder, były partner Naomi Campbell, jak podaje The Sun, stał się oparciem dla Charlene w tym trudnym dla niej czasie. „Cała ich sytuacja jest złożona i zagmatwana, ale Charlene i Vlad utrzymywali kontakt, spędzali wspólnie czas. Wygląda na to, że to u niego znalazła wsparcie w obliczy ostatnich małżeńskich problemów”, twierdzi źródło magazynu. 

Zobacz również: Księżna Charlene rozwodzi się z księciem Albertem? Przestała nosić obrączkę... 

W rozmowie z People książę Albert zaprzeczał, by stan zdrowia Charlene miał cokolwiek wspólnego z ich związkiem i rzekomymi małżeńskimi problemami. „Prawdopodobnie będę musiał powtarzać to jeszcze wielokrotnie, ale obecna sytuacja nie ma związku z naszą relacją. Chcę to podkreślić. Nie chodzi o nieporozumienia między mężem i żoną. To problemy innej natury”, mówił wprost. Niestety niewiele osób wierzy w jego zapewnienia. Pojawiają się głosy, że plotki na temat stanu zdrowia księżnej Charlene ucichną, gdy świat dowie się, z czym faktycznie zmaga się księżna. Pojawia się jednak pytanie, czy ujawnienie stanu księżnej nie doprowadzi do kolejnej fali spekulacji na jej temat?  

Księżna Charlene z dziećmi
Fot. Arnold Jerocki/Getty Images

Księżna Charlene i książę Albert
Fot. Indigo/Getty Images

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.