Księżna Kamila (Camilla  Parker Bowles) i książę Karol
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Camilla nie potrafiła zachować powagi podczas wizyty w Kanadzie. Co ją tak rozbawiło?

Weronika Kostyra 6 lipca 2017 17:00
Księżna Kamila (Camilla  Parker Bowles) i książę Karol
Fot. East News

Księżna Camilla i książę Karol odwiedzili Iqaluit w Kanadzie, gdzie przygotowano dla nich specjalny pokaz tradycyjnego śpiewu Eskimosów – katajjaq. Kiedy dwie przedstawicielki Inuitów zaprezentowały swój występ, księżna nie była w stanie utrzymać powagi, wręcz śmiała się tak bardzo, że zaczęła płakać. Jej mąż, książę Karol starał się z całych sił, by nie parsknąć śmiechem, ale widać, że także sprawiało mu to trudność.

Nagranie śmiejącej się Camilli

Ich reakcja została nagrana i jest prawdziwym hitem internetu. Wszyscy zwracają jednak uwagę, że takie zachowanie było wysoce niestosowne. Para książęca pełni oficjalne stanowiska i tym bardziej nie wypada im wyśmiewać lokalnych tradycji, nawet jeżeli wydają się one oryginalne lub dziwaczne. To nie pierwsza taka wpadka księżnej Camilli. Drugiej żonie Karola wiele razy wypominano niewłaściwe zachowanie i wizerunkowe błędy.

Część komentarzy jest bardzo surowa dla księżnej, która przez lata była najbardziej znienawidzoną osobą w Wielkiej Brytanii. Wiele osób broni jej jednak, że jest tylko człowiekiem, a oni sami zareagowaliby w tej sytuacji tak samo. Zobaczcie dlaczego:

Zobacz także: Biografia księżnej Camilli zdradza intymne fakty z jej życia. Jakie?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.