Księżna Kamila (Camilla  Parker Bowles) i książę Karol
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Camilla nie potrafiła zachować powagi podczas wizyty w Kanadzie. Co ją tak rozbawiło?

Weronika Kostyra 6 lipca 2017 17:00
Księżna Kamila (Camilla  Parker Bowles) i książę Karol
Fot. East News

Księżna Camilla i książę Karol odwiedzili Iqaluit w Kanadzie, gdzie przygotowano dla nich specjalny pokaz tradycyjnego śpiewu Eskimosów – katajjaq. Kiedy dwie przedstawicielki Inuitów zaprezentowały swój występ, księżna nie była w stanie utrzymać powagi, wręcz śmiała się tak bardzo, że zaczęła płakać. Jej mąż, książę Karol starał się z całych sił, by nie parsknąć śmiechem, ale widać, że także sprawiało mu to trudność.

Nagranie śmiejącej się Camilli

Ich reakcja została nagrana i jest prawdziwym hitem internetu. Wszyscy zwracają jednak uwagę, że takie zachowanie było wysoce niestosowne. Para książęca pełni oficjalne stanowiska i tym bardziej nie wypada im wyśmiewać lokalnych tradycji, nawet jeżeli wydają się one oryginalne lub dziwaczne. To nie pierwsza taka wpadka księżnej Camilli. Drugiej żonie Karola wiele razy wypominano niewłaściwe zachowanie i wizerunkowe błędy.

Część komentarzy jest bardzo surowa dla księżnej, która przez lata była najbardziej znienawidzoną osobą w Wielkiej Brytanii. Wiele osób broni jej jednak, że jest tylko człowiekiem, a oni sami zareagowaliby w tej sytuacji tak samo. Zobaczcie dlaczego:

Zobacz także: Biografia księżnej Camilli zdradza intymne fakty z jej życia. Jakie?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.