Książę Karol
Fot. Chris Jackson/WPA Pool /Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Książę Karol podjął przełomową decyzję - poleci do USA? Naprawi relacje z synem?

Zrobi to dla wnuka

Aleksandra Andrzejak 11 marca 2021 11:57
Książę Karol
Fot. Chris Jackson/WPA Pool /Getty Images

Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah wzbudziły w księciu Karolu silne emocje. Monarcha nie skomentował wystąpienia syna z żoną. Jednak podobno podjął decyzję o naprawieniu relacji z Harry'm ze względu na wnuka.

Książę Karol i książę Harry: relacje

Książę Harry podczas wywiadu u Oprah poruszył temat relacji z ojcem. ,,Musimy jeszcze sporo popracować nad tą relacją. Czuję się zawiedziony, ponieważ wiem, że przechodził przez coś podobnego. Wie, co znaczy ból. (…) Zawsze będę go kochał. Uzdrowienie naszej relacji jest moim priorytetem" – wyznał. Poruszony książę Karol nie zdecydował się na komentarz.

ksiaze karol poleci do usa
Fot. SOPA Images / Contributor / Getty Images

Książę Karol i książę Harry, kwiecień 2019

Książę Karol poleci do USA?

Książę Karol nie widział swojego wnuka - Archiego od ponad roku. Mimo to, jest raczej mało prawdopodobne, żeby monarcha odwiedził rodzinę Harry'ego w ich domu w Santa Barbara. Sytuacja może ulec zmianie, jeśli pojawi się konieczność oficjalnej wizyty w Ameryce. Taka mam mieć miejsce wkrótce, jak podaje New Idea. Książę Karol ma udać się do Waszyngtonu, aby spotkać się z prezydentem Joe Bidenem i jego wysłannikiem ds. zmian klimatycznych, Johnem Kerrym, w celu omówienia spraw związanych ze środowiskiem. Jak podaje informator jest to kwestia bliska sercu brytyjskiego księciu. 

Informator podaje także, że książę Karol będzie chciał złożyć wizytę swojemu synowi w Kalifornii. Odbędą wtedy niewygodną rozmowę o formalnym odebraniu im tytułów, jeśli królowa Elżbieta II ostatecznie zdecyduje się to zrobić. Może przy okazji poruszą też kwestię swoich relacji. ,,Po wyznaniach Harry’ego uświadomił sobie, że to ostatni moment, żeby uratować ich relację. Już wie, że nie zmieni decyzji syna o życiu poza pałacem" – twierdzi informator New Idea.

karol naprawi relacje z synem
Fot. amir Hussein / Contributor / Getty Images

Książę Karol i książę Harry, kwiecień 2019

Ten planowany, przełomowy krok księcia Karola ma być motywowany tęsknotą za wnukiem. Póki co to tylko spekulacje. Pojawiają się także inne aspekty, które mogą utrudnić podróż Karola do Kalifornii. ,,Nie chce, aby coś go rozpraszało, a tym bardziej żaden dramat związany z Sussexami i prawdopodobnie zdecyduje się nie odbyć pięciogodzinnego lotu z Waszyngtonu do Kalifornii. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.