Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo
O TYM SIĘ MÓWI

Kim jest mężczyzna, któremu Agnieszka Woźniak-Starak, podziękowała w sieci za wsparcie?

Krzysztof Terej nie opuszczał dziennikarki po stracie męża

Rafał Kowalski 17 września 2019 13:33
Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Jutro minie miesiąc od ogromnej tragedii na jeziorze Kisajno. To właśnie wtedy Piotr Woźniak-Starak zginął po tym, jak wypadł ze swojej motorówki. Wydarzenia nocy z 17 na 18 sierpnia wstrząsnęły całą Polską, ale największą żałobę przeżywa Agnieszka Woźniak-Starak, która straciła ukochanego męża. W trudnych dniach wspierają ją rodzina i przyjaciele. Jednemu z nich prezenterka podziękowała w specjalny sposób na Instagramie.

Kim jest Krzysztof Terej?

Agnieszka Woźniak-Starak kilka dni temu pierwszy raz od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka zabrała publicznie głos. W poście opublikowanym na Instagramie podziękowała kilku osobom, w tym Krzysztofowi Terejowi. „Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję”, mogliśmy przeczytać na Instagramie dziennikarki.

Czym zajmuje się Krzysztof Terej, o którym wspomniała Agnieszka Woźniak-Starak? Mężczyzna był biznesowym partnerem Piotra Woźniaka-Staraka w firmie Watchout Productions, która stworzyła tak popularne filmy jak Bogowie czy Sztuka kochania. W piątek na Festiwalu w Gdyni odbędzie się premiera kolejnej produkcji panów. Film nosi tytuł Ukryta Gra. Zanim Krzysztof Terej stał się przyjacielem męża Agnieszki Woźniak-Starak, pracował też przy wielu innych projektach. „Odpowiedzialny za finansowanie projektów filmowych i new business. Wcześniej związany z agencją PR TBT i Wspólnicy, Aloha Productions, TVN Turbo i WB ELECTRONICS. Absolwent prawa na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie”, czytamy na stronie WatchOut Studio o Krzysztofie Tereju.

Współpracownik Piotra Woźniaka-Staraka wraz z całą załogą WatchOut Studio tak wspominali swojego przyjaciela. „ Był ciepłym, niezwykłym człowiekiem, o otwartym sercu, a jednocześnie zawodowym filmowcem, który potrafił realizować swoje wizje artystyczne, porywając za sobą miliony widzów. Stworzył własny, autorski model realizacji filmowej, pozwalający na precyzyjne osiąganie celów oraz unikatową współpracę całego zespołu. […] Przygotowywał się do realizacji swoich artystycznych ambicji – wkrótce miał wystąpić po drugiej stronie kamery jako reżyser, w kolejnej produkcji Watchout Studio. Pozostanie w pamięci wszystkich jako prawdziwy filmowiec, nietuzinkowy człowiek o niezwykłej, wrażliwej, artystycznej osobowości – troskliwy, oddany twórca, przyjaciel i mąż. Jesteśmy dumni, że mogliśmy z Piotrem pracować”, napisano na stronie firmy.

Agnieszce Woźniak-Starak oraz wszystkim, którzy przeżywają stratę wybitnego filmowca życzymy dużo spokoju. 

Krzysztof Terej
Fot. Agnieszka Sniezko/East News

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.