Kora, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
O tym się mówi!

Dawno niewidziany syn Kory pojawił się na premierze. Jak teraz wygląda?

To wykapany ojciec!

Aleksandra Frankowska 18 listopada 2023 14:51
Kora, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Kora doczekała się dwóch synów, Szymona i Mateusza. Nie uczestniczą oni jednak często w  życiu publicznym i bardzo chronią swoją prywatność. Tym razem Szymon po dość długiej nieobecności, pojawił się na premierze filmu "Horror Story". Jak teraz wygląda?

ZOBACZ TEŻ: Natalia Kukulska po 23 latach otworzyła się na temat kryzysu w małżeństwie

Kora miała dwóch synów

Z małżeństwa z Markiem Jackowskim, Kora miała jednego syna, Mateusza. Pięć lat po jego urodzinach, na świecie pojawił się Szymon, który długo myślał, że to właśnie Jackowski jest jego biologicznym ojcem. Kiedy jej pierwsze małżeństwo się zakończyło, związała się z Kamilem Sipowiczem i okazało się, że to właśnie on jest biologicznym ojcem Szymona. 

Kora z synami, Mateusz Jackowski i Szymon Sipowicz, VIVA! 2004 rok Kora z synami, Mateusz Jackowski i Szymon Sipowicz, VIVA! 2004 rok
Fot. Jacek Poremba

"Pewnego razu (...) wróciłam do domu totalnie odmieniona, bo ogolona na łyso. Moi synowie obudzili się rano i Szymon zapytał, czy grałam w filmie science fiction. I ja nagle postanowiłam się pozbyć ciężaru tej tajemnicy. Wyjaśniłam sprawę" - mówiła Kora w rozmowie z RMF FM.

Kamil Sipowicz, wielka miłość Kory, zawsze wspierał ją w wychowywaniu zarówno Szymona, jak i Kamila. Świetnie się z nimi dogadywał. 

"Dzieci uwielbiały, kiedy Kamil się pojawiał w naszym świecie. Myślę, że Szymon czuł, że to jest jego ojciec, było zresztą między nimi duże podobieństwo. Obecność Marka w naszym życiu prywatnym była minimalna, natomiast Kamil zawsze był. Miałam więc odwagę powiedzieć prawdę, ale musiałam mieć akceptację wszystkich stron" - wspominała Kora.

Szymon Sipowicz, Kamil Sipowicz, Kora Jackowska, Mateusz Jackowski, 2005
Fot. Tatiana Jachyra / Studio69 / Forum

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jacek Borkowski zabrał ukochaną na czerwony dywan. Towarzyszyły im dzieci

Jak wygląda teraz Szymon Sipowicz?

Szymon Sipowicz na co dzień unika mediów. Jest za to ekspertem od jazdy na deskorolce. Wraz z żoną Katarzyną prowadzą spokojne życie, wychowując wspólnie syna Leona. Teraz zrobili wyjątek i pokazali się publicznie po długim czasie podczas premiery filmy "Horror Story". Szymon Sipowicz z tej okazji wybrał ciemny płaszcz i spodnie, a do tego wełnianą czapkę. Zdecydowanie przypomina nam swojego ojca, Kamila Sipowicza. 

Szymon Sipowicz
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.