Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik
Fot. East News
SPORT

Konflikt pomiędzy Robertem Lewandowskim a Arkadiuszem Milikiem narasta!

To kolejny konflikt kapitana kadry!

Damian Duda 20 czerwca 2018 14:31
Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik
Fot. East News

Emocje w trakcie meczu Polski z Senegalem były ogromne. Niestety, to przełożyło się również na relacje pomiędzy piłkarzami na boisku. Jak się okazuje, nerwy popuściły również Arkadiuszowi Milikowi i Robertowi Lewandowskiemu, którzy spierali się w trakcie ostatniego meczu. O co poszło?

Konflikt pomiędzy Milikiem a Lewandowskim

Dziennikarz Sportowych Faktów WP, Mateusz Skwierawski, relacjonował to, co 23-letni piłkarz robił w trakcie wtorkowego meczu. Mimo że Arkadiusz Milik od roku nie strzelił gola w naszej reprezentacji, nie przeszkodziło mu to w trakcie spotkania z Senegalem w pokrzykiwaniu’’ na Roberta Lewandowskiego.

Jestem niemile zaskoczony tym, jak grał dzisiaj Arkadiusz Milik. To jego drugi poważny turniej, to zawodnik doświadczony, który gra pod ogromną presją w Neapolu. I dziwi mnie to, bo Arkadiusz Milik nie jest jeszcze tak wysoko w hierarchii, żeby móc pokrzykiwać na Roberta Lewandowskiego czy Grzegorza Krychowiaka. A jeżeli Arek Milik zepsuł dwie proste piłki w ciągu jednej minuty i Robert Lewandowski podszedł i wytłumaczył mu, jak powinien zagrać, a Arek gestykulował, odwracał się i robił skwaszoną minę, to coś jest tutaj nie tak’’, napisał Skwierawski.

Wiedzieliście, że panowie się aż tak bardzo nie lubią? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.