Kinga Rusin i Marek Kujawa
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Kinga Rusin myśli o ślubie? Opublikowała sugerujące zdjęcie na Instagramie

Wraz z Markiem Kujawą świętują 10. rocznicę związku

Redakcja VIVA! 7 października 2020 10:00
Kinga Rusin i Marek Kujawa
Fot. East News

Kinga Rusin i Marek Kujawa obchodzili kilka dni temu 10. rocznicę związku. Są jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Rzadko jednak pokazują się publicznie, ale dziennikarka co jakiś czas robi wyjątek i dzieli się w sieci wspólnymi zdjęciami. Z okazji dziesięciolecia związku opublikowała ostatnio wyjątkową fotografię z ukochanym. Tym razem podzieliła się z fanami zdjęciem w przepięknej białej sukni, które opatrzyła sugerującym komentarzem. Czy Kinga Rusin i Marek Kujawa myślą o ślubie?

Kinga Rusin i Marek Kujawa od 10 lat tworzą szczęśliwy związek

"Od 10 lat zasypiam i budzę się uśmiechnięta. Jestem szczęśliwa i jestem szczęściarą. Niech już nic się nie zmienia", napisała cztery dni temu Kinga Rusin. Para przebywa aktualnie na wakacjach we Włoszech.  To właśnie tam świętowali dziesięciolecie swojego związku. Z tej okazji odwiedzili przepiękny hotel Castello di Ugento usytuowany w zabytkowym zamku o tej samej nazwie. Kinga Rusin dzieli się magicznymi chwilami uwiecznionymi na zdjęciach na swoim Instagramie. Na fotografiach widoczne są imponujące kreacje dziennikarki. Jedna z nich przykuła uwagę wszystkich fanów. 

Kinga Rusin i Marek Kujawa planują ślub? Dziennikarka opublikowała sugerujące zdjęcie

Kinga Rusin opublikowała wczoraj na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w białej sukni oraz z wiankiem na głowie. Trzeba przyznać, że ta wyjątkowa kreacja budzi oczywiste skojarzenia. Fotografię opatrzyła równie sugerującym komentarzem.

"Kolejny nocny wypad. Hmmm... biały stał się najwyraźniej moim ulubionym kolorem. Podświadomość?", napisała dziennikarka.

Czyżby Kinga Rusin i Marek Kujawa myśleli o ślubie? Zaciekawieni fani nie mogli powstrzymać się od komentarzy. 

"Ślub czy kolejny kokieteryjny post? Dużo dobrego tak czy siak"

"Czyżby podróż połączona ze ślubem?!"

"Podświadomie to znaczy, że myśli Pani o ślubie?"

To nie pierwszy raz, kiedy fani wypytują dziennikarkę o plany ślubne. "Co to za obsesja z tym ślubem?! Nie rozumiem tego. Już miałam jeden ślub. Czy to coś zmieniło na lepsze, zadecydowało o moim szczęściu? Nie. Nad drugim w ogóle się nie zastanawiam. Mam mnóstwo innych rzeczy do zrobienia", komentowała ciekawość opinii publicznej dwa lata temu w rozmowie z Fleszem 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.