Kinga Rusin, Viva! styczeń 2011 NEW
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Rusin trafiła najlepszą pooscarową imprezę! Bawiła się z Beyonce, Adele i Rihanną!

Dziennikarka poznała największe gwiazdy Hollywood!

Sabina Zięba 11 lutego 2020 07:52
Kinga Rusin, Viva! styczeń 2011 NEW
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek/LAF AM

Kinga Rusin od lat systematycznie relacjonuje galę Oscarową widzom stacji TVN. Tym razem jednak wybrała się do Los Angeles prywatnie. Dziennikarka chciała mieć czas, by się zabawić i spotkać z przyjaciółmi. Patrząc na jej najnowszy post na Instagramie i opis imprezy, na której się znalazła, można przypuszczać, że wyjazd przeszedł jej najśmielsze oczekiwania!

Kinga Rusin na imprezie oscarowej

Po zakończonej gali filmowej, Kinga Rusin opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie swojej stylizacji z podpisem: „W Polsce 9-a rano, a tu w Los Angeles jest dwunasta w nocy i imprezowe szaleństwo dopiero się zaczyna. (...) Wyruszam na oscarowe imprezy”. Dziennikarka prezentowała się oszałamiająco w srebrnym, mieniącym się garniturze z dużym dekoltem z butiku Madonna Atelier, lecz nikt nie spodziewał się, że after party, na które się wybiera, będzie jeszcze bardziej spektakularne, niż jej strój.

Okazało się, że prezenterka poznała największe gwiazdy Hollywood - Leonardo DiCaprio trzymał ją za rękę, Beyonce prawiła komplementy, Bradley Cooper posyłał uśmiechy, a Jay-Z uczył układu tanecznego... Jak to możliwe? 

Dziennikarka przybliżyła sytuację swoim obserwatorom: „Tylko ok. 200 osób, na małej, klubowej przestrzeni, z najlepszą muzyką, z zakazem robienia zdjęć. Ulica zamknięta i pilnie strzeżona, wejście kuchennymi drzwiami, żeby nie dało się nikogo sfotografować. Impreza, na której wszyscy mogą się wyluzować i zaszaleć! Każdy dostaje na wejściu... kapcie (nie weszłam w tę opcję) i bawi się bez skrępowania do białego rana”.

Na samym początku Kinga Rusin poznała Adele, której nie rozpoznała przez wzgląd na jej niedawny zrzut wagi: „Zaczęło się od rozmowy z Adele o moich szpilkach (namawiała mnie na kapcie które sama miała na nogach). Szczerze, nie poznałam jej, bo jest teraz szczupła jak przecinek! Gadałyśmy zaśmiewając się do momentu kiedy powiedziała jak się nazywa...😉”.

Potem zdobyła kolejne znajomości: „Rozmowa z Adele była przepustką do miłej konwersacji z ‪Rihanną‬. A później już było totalne szaleństwo! ‪Jay Z‬ uczył mnie układu tanecznego (bezskutecznie, bo skomplikowany, ale za to było śmiesznie), ‪Beyoncé‬ patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur stwierdziła ze śmiechem że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatową, welurową suknię), z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwile za rękę (taka była konwencja, a ja stałam obok), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem Z. Klan Kardashianek (Kim, Kourtney, Khloe) bawił się we własnym gronie. ‪Kanye West‬ i ‪Travis Scott‬ wzięli udział w radosnym jam session gospodarzy. Popis na scenie dał Puff Daddy, a pod sceną parkietem zawładnęli jego synowie. Charlize Theron zaproponowała mi kawałek pizzy, kiedy z ciekawości zajrzałam do pudełka które niosła (do jedzenia była do wyboru pizza, kawior, ostrygi lub homary). W towarzystwie Lany del Rey był reżyser Jo Jo Rabbit - Taika Waititi, z nim rozmawiałam najdłużej, o jego filmie, który uwielbiam”.

To jednak nie wszyscy! Dziennikarka dodała: „Zapomniałam o paru osobach: Margot Robbie, Adriana Lima, Jessica Alba, Reese Whiterspoon‪,‬ Jeff Bezos, Timothe Chalamet, Spike Lee... Ot, takie zwykłe przyjęcie 😉. Do hotelu wróciłam ‪o 7:00‬...”.

Po zakończonej imprezie wykonała fotografię z Adele, pod którą momentalnie zaroiło się od komentarzy oraz... artykułów! O relacji Kingi Rusin z tej wyjątkowej imprezy napisały już między innymi Daily Mail czy The Sun. Gratulujemy i zazdrościmy nowych znajomości!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.