Kim Kardashian, Dzieci gwiazd
Fot. Instagram Kim Kardashian
O NIEJ JEST GŁOŚNO

To już pewne! Wiemy, kiedy przyjdzie na świat trzecie dziecko Kim Kardashian! Ten fakt wywołuje liczne kontrowersje...

Olga Figaszewska 28 lipca 2017 06:30
Kim Kardashian, Dzieci gwiazd
Fot. Instagram Kim Kardashian

Kim Kardashian spodziewa się trzeciego dziecka?! Celebrytka zawsze mówiła o tym, że chce dużą rodzinę  i wszystko wskazuje na to, że klan Kardashianów wkrótce się powiększy!

Zobacz też: Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się trzeciego dziecka?! Para zdecydowała się na... To duże zaskoczenie!

Zagraniczne media donoszą, że Kim Kardashian i Kanye West już za kilka miesięcy zostaną rodzicami po raz trzeci. Nie oznacza to, że to Kim urodzi maleństwo. Razem z Kanye podjęli decyzję o wynajęciu surogatki.

To surogatka urodzi trzecie dziecko Kim Kardashian

W rozmowie z Ellen DeGeneres, w 2014 roku, powiedziała: Mam kilkoro rodzeństwa i bardzo ich kocham, są moimi najlepszymi przyjaciółmi i tego samego chciałabym dla moich dzieci. Kim Kardashian nie urodzi metodą naturalną z powodu poważnych problemów zdrowotnych i kolejna ciążą mogłaby zagrozić jej życiu i zdrowiu.  Poprzednia ciąża Kim, była dotknięta schorzeniem przyrośniętego łożyska. Ponieważ za wszelką cenę chce zostać mamą po raz trzeci, Kanye uległ namowom żony i zgodził się na wynajęcie surogatki.

Jak podaje US Weekly, para rozpoczęła poszukiwania już w lipcu. W tym celu skontaktowali się z zaufaną agencją. Selekcja została przeprowadzona skrupulatnie. Surogatka, która urodzi ich dziecko musiała spełniać konkretne wymagania. W sporządzonej umowie, zawarto, że: „Musi ona przestrzegać rygorystycznych zasad, takich jak np. picie maksymalnie jednej filiżanki kawy dziennie, zakazu farbowania włosów, zakazu współżycia kilka tygodni przed, jak i po zapłodnieniu, zakazu brania gorących kąpieli etc.”, zdradził informator TMZ.

W końcu ich wybór padł na 20-letnią mieszkankę z San Diego.  Kobieta już wcześniej występowała w roli surogatki. Jak podaje US Weekly,  Kardashianie mają powody do radości! Surogatka jest już w 3 miesiącu ciąży! Oznacza to, że trzecie dziecko powitają już w styczniu 2018 roku! Według TMZ, West i Kardashian, zgodzili się zapłacić kobiecie 110 tysięcy dolarów (400 tysięcy zł). W przypadku kiedy byłaby to ciąża mnoga, dopłacą jej 5000 tysięcy dolarów za każde kolejne dziecko. W przypadku ewentualnych komplikacji  i problemów z płodnością, kobieta otrzyma dodatkowe 4 tysiące dolarów. Specjalistyczna agencja, która wzięła udział w poszukiwaniach odpowiedniej kandydatki otrzyma aż... 69 tysięcy dolarów! 

Polecamy też: Kim Kardashian pragnie trzeciego dziecka nawet kosztem małżeństwa? „Ma na tym punkcie obsesję!”

Dzieci Kim Kardasian i Kanye Westa

Kim Kardashian i Kanye West są małżeństwem od 24 maja 2014 r. Para wychowuje już córkę North (3 lata) i syna Sainta (2 lata). Złośliwi twierdzą, że chęć posiadania dziecka wiąże się z próbą ratowania małżeństwa Westa i Kardashian. Dlatego Kim chwyta się wszystkich możliwości. Media donoszą, że Kanye West nie chce na razie więcej dzieci, uważa że z córką i synem ich rodzina jest pełna, a ze względu na ich problemy małżeńskie nie jest to dobry moment na staranie się o dziecko.

Zobacz także: Kim Kardashian i Kanye West są w próbnej separacji. Czy zdecydują się na rozwód?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.