Kim Kardashian, Kanye West, dzieci Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian
O TYM JEST GŁOŚNO

Rodzina Kim Kardashian i Kanye'ego Westa znów się powiększy! 

Para niebawem po raz czwarty zostanie rodzicami!

Gabriela Czernecka 10 listopada 2018 14:57
Kim Kardashian, Kanye West, dzieci Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian

Kim Kardashian i Kanye West po raz czwarty zostaną rodzicami? Wszystko na to wskazuje! Kanye West już jakiś czas temu zapowiedział, że chce mieć z Kim siedmioro dzieci. Stan zdrowia Kardashianki na to jednak nie pozwala, więc para podobno zdecydowała się na adopcję! 

Kanye West i Kim Kardashian po raz czarty zostaną rodzicami

Kim Kardashian wielokrotnie powtarzała, że chce mieć dużą rodzinę. Kanye West w jednym z wywiadów wyznał, że jego marzeniem jest mieć z Kim siedmioro dzieci. Wszystko wskazuje na to, że para powoli wdraża swój plan w życie. Do tej pory są rodzicami trójki dzieci - North West, Saint West i Chicago West.

Już donoszenie drugiej ciąży było dla Kim Kardashian sporym wyzwaniem.  Kiedy była w drugiej ciąży z Saintem, musiała poddać się rekonstrukcji macicy. Lekarze odradzali jej urodzenie trzeciej pociechy. „Nienawidziłam bycia w ciąży. Ale tak mocno jak tego nienawidziłam, wciąż chciałam zrobić to wszystko sama. Kontrola jest ciężka na początku, w końcu staje się to najlepszym doświadczeniem”, mówiła w wywiadzie dla amerykańskiego Elle.

To dlatego para zdecydowała się przy narodzinach trzeciego dziecka, Chicago, skorzystać z pomocy surogatki. Jeszcze niedawno celebrytka powtarzała, że trójka dzieci to dla niej wystarczająca liczba. „Nie sądzę, że udźwignęłabym więcej. Mam naprawdę sporo obowiązków na głowie i ograniczoną ilość czasu. Według mnie najważniejszą rzeczą w każdej rodzinie, jest żeby matka poświęcała tyle samo uwagi mężowi, co dzieciom”, wyznała w Elle.

Kim Kardashian i Kanye West adoptują dziecko!

Wygląda na to, że Kim zmieniła zdanie i wraz z Kanye poważnie myśli nad powiększeniem rodziny. Para podobno poważnie rozważa adopcję chłopca z Armenii. Jak informuje Heat Magazine, Kim Kardashian i Kanye West adoptują dziecko! „Byli w kontakcie z sierocińcem w Armenii, który odwiedzili przed trzema laty. Planują podróż tam w ciągu najbliższych kilku tygodni”, podaje źródło magazynu. Jak się okazuje, wybór kraju, z którego para chce adoptować dziecko nie jest przypadkowy. 

Zmarły ojciec Kim Kardashian był Ormianinem. To właśnie dla niego Kim nalega teraz, by jej czwarte dziecko pochodziło właśnie z Armenii. Mówi się para jest już tak zdecydowana na dopełnianie formalności, że wybrała nawet imię dla czwartego dziecka. Kim Kardashian i Kanye West tym razem chcą postawić na tradycyjne imię i związane z ich przodkami.

Podobno czwarte dziecko Kim i Kanye ma mieć na imię Sam. Skąd taki wybór? Tak miał na imię pradziadek Kardashianki, Saghatel Kardaschoff, który przybywając do Stanów Zjednoczonych zmienił nazwisko na Kardashian. Jeśli te informacje się potwierdzą, North, Saint i Chicago będą mieli jeszcze jednego członka rodziny! Pozostaje nam czekać na potwierdzenie tych doniesień. Myślicie, że Kim i Kanye poradzą sobie z wychowywaniem czwórki dzieci?  

Kim Kardashian, Kanye West, dzieci Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.