Szymon Hołownia
Fot. FORUM
Z ŻYCIA GWIAZD

Tajemnicza, odważna, i... piękna! Tak wygląda żona Szymona Hołowni!

Co o niej wiemy?

Redakcja VIVA! 4 grudnia 2019 14:55
Szymon Hołownia
Fot. FORUM

Szymon Hołownia unika rozmów o swoim życiu prywatnym, dlatego każda nowa informacja o rodzinie dziennikarza budzie ogromne emocje w sieci. Wiemy już, że były prowadzący show Mam talent jest spełnionym mężem i ojcem, jednak wciąż stroni od opowiadania o swoich bliskich. W jednym z wywiadów ujawnił jednak, że jego żona ma niezwykle rzadki zawód, a teraz dowiedzieliśmy się, jak wygląda!

Jak wygląda żona Szymona Hołowni?

Decyzja dziennikarza o odejściu z programu Mam talent zasmuciła widzów TVN i wielbicieli jego duetu z Marcinem Prokopem. Jednak Szymon Hołownia obiecał, że już wkrótce powróci z zupełnie nowymi pomysłami, a nieoficjalnie mówi się, że poważnie rozważa start w wyborach prezydenckich. Gdyby doniesienia się potwierdziły, żona prezentera byłaby Pierwszą Damą. Co o niej wiemy?

Z ostatniej rozmowy Szymona Hołowni i Renaty Grochal na łamach magazynu Newsweek, dowiedzieliśmy się, że Urszula Brzezińska-Hołownia jest pilotem myśliwca MiG-29 i zawodowym oficerem. „Czuję się jak mąż Angeli Merkel, który też zwykle jest jedynym mężczyzną na spotkaniach z udziałem żon premierów”, wyznał dziennikarz w wywiadzie.

Porucznik Urszula Brzezińska jest jedyną kobietą w swojej jednostce, i nie da się ukryć, że jej sukcesy robią wrażenie. O utalentowanej pani pilot mówiło się już kilka lat temu.

Po latach okazało się, że program Mam talent jest niezwykle ważny w życiu Szymona Hołowni. Nie chodzi tylko o przyjaźń z Marcinem Prokopem, ale także o to, że dziennikarz poznał swoją żonę właśnie na planie show!

„[...] Kręciliśmy materiał, udawaliśmy pilotów z Top Gun, którzy chodzą w zachodzącym słońcu pasem startowym. I tak to się wszystko potoczyło, że spotkaliśmy się z moją żoną”, ujawnił w rozmowie z Dzień Dobry TVN. 

Szymon Hołownia
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.