Książę Harry, była partnerka
Fot. Samir Hussein/WireImage
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania: Kim jest Sarah Ann Macklin? Była dziewczyna Harry'ego osiąga kolejne sukcesy!

Byłaby lepszą księżną niż Meghan Markle?

Rafał Kowalski 15 czerwca 2021 16:12
Książę Harry, była partnerka
Fot. Samir Hussein/WireImage

Przez wyprowadzkę do USA i napięte stosunki z rodziną ostatnie miesiące życia Harry’ego wywołują co najmniej tyle kontrowersji, co zakrapiane imprezy z udziałem księcia sprzed kilku lat. Czy wpływ na taki wizerunek Harry’ego ma też Meghan? Jedno rozstanie mniej i życie 36-latka mogłoby dziś wyglądać zupełnie inaczej…

Sarah Ann Macklin – to ona mogła zostać żoną księcia Harry’ego. Jak się poznali?

Jest rok 2016, a poszukujący miłości książę Harry spotyka w podobnym czasie dwie wyjątkowe kobiety. Jedną z nich jest Meghan Markle, którą z synem Diany poznają wspólni przyjaciele. Para umawia się na pierwsze wyjście sam na sam, ale - według brytyjskiej prasy – zaraz po nim rudowłosy 31-latek udaje się na spotkanie z inną pięknością. To fotomodelka Sarah Ann Macklin, która współpracowała z takimi gigantami  mody jak Dolce & Gabbana czy Burberry.

Książę miał być tak zafascynowany Sarah, że zupełnie stracił dla niej głowę i wypisywał wiele romantycznych wiadomości. Chemia między parą była naprawdę wyraźna i intensywna, ale równie szybko opadła, bo Harry i Sarah po prostu do siebie nie pasowali. On – wieczny imprezowicz – nie imponował abstynentce i miłośniczce zdrowego stylu życia. Relacja tej dwójki w końcu się rozpadła, a 31-latek mógł skupić się na pielęgnowaniu uczucia do amerykańskiej aktorki, które trwa do dziś.

CZYTAJ TEŻ: Chelsy Davy o związku z księciem Harrym: „Bałam się i czułam się niekomfortowo”. Była dziewczyna księcia Sussex ujawniła prawdę o ich relacji

Sarah Ann Macklin – kto to? Fundacja, sukcesy, Instagram

Choć przez wiele lat Brytyjka zarabiała jako profesjonalna fotomodelka, kilka lat temu niemal zupełnie z tego zrezygnowała.  Wszystko za sprawą jej drugiej ogromnej pasji, jaką jest zdrowy styl życia. 32-latce nie podobało się, że od modelek wymagało się idealnej, bardzo szczupłej sylwetki, ale nikt nie radził jak taką osiągnąć nie psując sobie jednocześnie zdrowia.

W związku z tym Sarah wycofała się z pozowania i sama zaczęła pomagać w tym temacie innym. Efektem jej działań jest między innymi założenie organizacji Be Well Collective. Czym się zajmuje? „To jedyna charytatywna inicjatywa w Wielkiej Brytanii, która działa na rzecz zmniejszenia niszczycielskich skutków zaburzeń odżywiania, lęków, depresji i innych problemów ze zdrowiem psychicznym w branżach kreatywnych. Świadczmy niezbędne, a w niektórych przypadkach, ratujące życie usługi”, czytamy na stronie fundacji.

Obserwowana na Instagramie przez 35 tysięcy osób Brytyjka zdobyła też dzięki ciężkiej pracy certyfikat specjalisty do spraw żywienia. Tytuł pomaga jej tworzyć treści na swojego bloga, na którym dzieli się wiedzą dotyczącą zbilansowanej diety. Sarah Ann Macklin regularnie udziela się też w mediach, występuje przed kamerą, daje wywiady do prasy. Jej wiedzę i doświadczenie doceniono nawet w Parlamencie Europejskim, gdzie kilka lat temu 31-latka brała udział w dyskusji na temat cukrzycy. Przy tym wszystkim była dziewczyna Harry’ego w ogóle nie wspomina dziennikarzom o byłym i nie buduje na tej części swojego życia kariery.

Elegancka, dyskretna i mądra – czy z takiej żony dla Harry’ego jego bliscy byliby zadowoleni? 

Sarah Ann Macklin
Fot. David M. Benett/Dave Benett/Getty Images for Casamigos Tequila/WickerWood

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.