Wiktoria Gąsiewska
Fot. Instagram/@wiktoria_gasiewska
O TYM JEST GŁOŚNO

Tak wygląda mama Wiktorii Gąsiewskiej. Podobieństwo jest uderzające!

Zobacz rodzinne zdjęcia aktorki

Konrad Szczęsny 6 listopada 2019 12:25
Wiktoria Gąsiewska
Fot. Instagram/@wiktoria_gasiewska

Mimo że w tym roku skończyła dopiero 20 lat, Wiktoria Gąsiewska ma już na koncie kilka ról w uznanych filmach, m.in. Jasminum Jana Jakuba Kolskiego czy Katyniu Andrzeja Wajdy. Widzowie kojarzą ją jednak przede wszystkim z serialowych wcieleń w takich produkcjach, jak Rodzinka.pl czy M jak miłość. Jej partnerem jest kolega z planu, Adam Zdrójkowski, zaś teraz zamieściła w mediach społecznościowych fotografię, na której pozuje z mamą!

Kim jest Aneta Gąsiewska, matka Wiktorii Gąsiewskiej?

Jakiś czas temu Wiktoria Gąsiewska udała się w rodzinne strony, by spędzić trochę czasu z bliskimi. Udokumentowała to za pośrednictwem mediów społecznościowych, publikując rodzinne fotografie. Na jednej z nich pozuje ze swoją mamą, Anetą. Nietrudno zauważyć, że 20-latka jest bardzo podobna do swojej rodzicielki: dostrzec to można w kolorze oczu, układzie kości policzkowych, wydatnych wargach oraz nosie.

Niestety, do tej pory nie wiadomo, czym zajmują się rodzice gwiazdy Rodzinki.pl. Na pewno nie są związani z szoł-biznesem. Aneta Gąsiewska prowadzi jednak konto na Instagramie, na którym m.in. publikuje zdjęcia swoich dzieci.

Rodzeństwo Wiktorii Gąsiewskiej. Kim są jej bracia i siostry?

Wiktoria Gąsiewska ma trójkę rodzeństwa: dwóch braci i jedną siostrę. Mateusz, najstarszy z całej czwórki, jest o 2 lata starszy od aktorki. Co ciekawe, również zamierza w przyszłości związać się z tym zawodem.  Próbę jego umiejętności mogliśmy śledzić do tej pory m.in. w Komisarzu Aleksie, Ojcu Mateuszu czy też  w Na Wspólnej. Natomiast siostra jest młodsza od 20-latki o 7 lat i ma na imię Nicole. Najmłodszy brat Wiktorii to 7-letni Oscar. Ich zdjęcia prezentujemy poniżej  

Wiktoria Gąsiewska z mamą Anetą:

Wiktoria Gąsiewska, mama Wiktorii Gąsiewskiej, Aneta Gąsiewska
Fot. Instagram @wiktoriagasiewska

Wiktoria Gąsiewska z czwórką rodzeństwa:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I love my siblings 🥰 #rodzenstwo #siblings #family

Post udostępniony przez Nicole Gąsiewska 🌸 (@nicole_gasiewska)

Wiktora Gąsiewska z najstarszym bratem, Mateuszem:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Universal Studios 🎬🤪❤️ ulubiona bajka z dzieciństwa? #fun #siblings #universalstudios

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.