Magda Gessler i Tadeusz Müller
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, jak wygląda ukochana syna Magdy Gessler. Kim jest wybranka Tadeusza Müllera?

Są razem 13 lat, ale pierwszy raz pokazali się publicznie...

Rafał Kowalski 13 listopada 2019 11:52
Magda Gessler i Tadeusz Müller
Fot. Marta Wojtal

Tadeusz Müller przez wiele lat pozostawał w cieniu swojej mamy, choć na swoim koncie też ma kilka otwartych restauracji. Dopiero kilkanaście miesięcy temu 36-latek nieśmiało wszedł do show-biznesu i zaczął pokazywać się publicznie. Wraz z rosnącą popularnością wiemy o synu Magdy Gessler coraz więcej. Wczoraj Tadeusz Müller pierwszy raz przyszedł na imprezę show-biznesową w towarzystwie swojej partnerki… Aż trudno uwierzyć, że są razem 13 lat!

Kim jest dziewczyna Tadeusza Müllera, Blanka Zawada?

Mimo długiego stażu związku syna Magdy Gessler z Blanką Zawadą, wciąż niewiele o niej wiemy. Z Instagrama ukochanej Tadeusza Müllera dowiadujemy się, że pracuje ona przy produkcjach Food Network, a prywatnie jest miłośniczką wina i piesków. Para ma w domu pupili, którzy zostali adoptowani ze schroniska.

Tadeusz Muller i Blanka Zawada o swoim związku

Co zakochani mówili o sobie podczas wczorajszej premiery filmu 1800 gramów, gdzie po raz pierwszy pojawili się razem? „Nie jesteśmy typami osób, które codziennie biorą udział w wydarzeniach. Coraz częściej jesteśmy razem na mieście, dzisiaj też. Żaden specjalny scenariusz za tym nie stoi”, wyznali reporterce Jastrząb Post. W dalszej rozmowie Tadeusz Müller dodał, że jego dziewczyna mocno ukształtowała jego gusta żywieniowe i wiedzę na temat tego, co warto jeść. „„Blanka wywarła na mnie duży wpływ, dużo wrażliwości mi przekazuje. Myślę, że razem tworzymy to, co widać w telewizji, w moim programie Z gruntu zdrowo”, powiedział 36-latek.

Okazuje się też, że Blanka Zawada jest wegetarianką. W wolnym czasie ukochana Tadeusza Müllera podgląda, jak radzi on sobie na ekranie. „Oglądam i bardzo kibicuję. Ja nie jem mięsa, więc dla mnie to jest świetna rzecz. Podoba mi się, co Tadek gotuje, tym bardziej, że ja znam jego kuchnię. I cieszę się, że teraz więcej osób może poznać. On gotuje fenomenalnie i nietuzinkowo”, mówiła Blanka Zawada w wywiadzie udzielonemu Jastrząb Post.

Zobacz, jak zakochani poradzili sobie, będąc razem pierwszy raz na ściance. Pasują do siebie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @blanka_zawada

Tadeusz Muller, Blanka Zawada
Fot. AKPA

Premiera filmu 1800 gramów, Tadeusz Muller
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.