Magda Gessler, VIVA! 8/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency
Z ŻYCIA GWIAZD

Magda Gessler podzieliła się z fanami wyjątkową ślubną fotografią 

„Zakochani w sobie... Zrobiliśmy ją dwa tygodnie po uroczystości”

Gabriela Czernecka 15 maja 2021 21:10
Magda Gessler, VIVA! 8/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency

Kim był pierwszy mąż Magdy Gessler? Volkhart Müller i znana polska restauratorka wzięli ślub w latach 80. Magda Gessler miała wówczas 24 lata. Wraz z niemieckim dziennikarzem zamieszała w Hiszpanii. Niestety w wyniku ciężkiej choroby Volkhart Müller zmarł. Wspólnie doczekali się syna, Tadeusza. Magda Gessler wraca wspomnieniami do przeszłości i podzieliła się z fanami  zdjęciem ze ślubnej sesji z Volkhartem Müllerem.

Pierwszy mąż Magdy Gesser: Volkhart Müller

Fotografia opublikowana przez Magdę Gessler została wykonana dwa tygodnie po ślubie. Dlaczego? Świeżo upieczeni małżonkowie zapomnieli o zrobieniu pamiątkowych ujęć. Restauratorka była wówczas w ciąży. Wraz z ukochanym, Volkhartem Müllerem spodziewali się synka, Tadeusza. Ze zdjęcia, które pojawiło się w mediach społecznościowych bije niesamowitą radość i spokój.

„Ślub z Volkhartem już w opiętej sukni... Z Tadeuszem pod sercem. Zakochani w sobie... Zapomnieliśmy o sesji ślubnej... i zrobiliśmy ją dwa tygodnie po uroczystości”, napisała Magda Gessler. 

Fani są zachwyceni tym widokiem. Największe wrażenie zrobiła na nich suknia ślubna gwiazdy. 

 

Sprawdź też: Magda Gessler: „Jeśli się kocha, to się czeka. To też jest właściwość miłości dojrzałej

Pierwszy mąż Magdy Gesser: Volkhart Müller

Kim był pierwszy mąż Magdy Gessler? Volkhart Müller był wybitnym niemieckim dziennikarzem. Dokumentował upadek reżimu Francisco Franco, pracował  w Angoli, Mozambiku czy Peru. „Był na wojnie w Angoli. Towarzyszył jako pierwszy fotoreporter „rewolucji goździków” w Lizbonie na początku lat 70. Dekonspirował faszystów, którzy uciekli z Niemiec i schowali się w Hiszpanii pod skrzydłem Franco”, wspominał zasługi ojca Tadeusz w wywiadzie dla magazynu VIVA!. Miał także okazję sportretować rodzinę królewską.

Pierwszy mąż Magdy Gessler był jednym z najlepszych prasowych fotografów w Europie. Volkhart Müller i Magda Gessler wzięli ślub w 1986 roku. Słynna restauratorka miała wówczas 24 lata. „W Hiszpanii żyliśmy w przyjaznym środowisku. Na osiedlu domków jednorodzinnych, gdzie wielonarodowość nie była dla nikogo zaskoczeniem. Świat był otwarty, do tego przyzwyczajałam moje dzieci od maleńkości. Na naszym osiedlu wszyscy mieli mniej więcej to samo. Panowała dobra aura, uśmiech… W Polsce rozwarstwienie było większe”, wspominała życie w Hiszpanii Magda Gessler.

Niestety Volkhart Müller musiał zmierzyć się z chorobą. Walki z rakiem nie udało mu się wygrać. To był cios dla ich rodziny: „Gdy Volkhart umarł, umarłam wraz z nim. Było mi bardzo trudno. Przyjazd do Polski był jedynym mądrym wyjściem. Tadeusz był u babci i wiedziałam, że ma dobrą opiekę, więc rzuciłam się w wir mojej pasji, czyli gotowania, tworzenia restauracji. Nie było innego wyjścia, musiałam zarabiać. Utrzymywać rodzinę. Dla mnie to był czas dużych zmian, rewolucji!”, wspominała pierwszego męża Gessler.

„Był człowiekiem oddanym sprawom ludzi, fascynowała go hiszpańska kultura prowincji. Dziękuje @magdagessler_official za niekończące się opowieści o Volko”,  pisał Tadeusz Müller o ojcu w jednym z postów na Instagramie. Na swoim profilu umieścił wówczas fotografię z tatą, którą uzupełnił poruszającym opisem. Internauci nie mają wątpliwości, że dziś syn Magdy Gessler wygląda identycznie, jak swój tata! Zobaczcie i oceńcie sami. 

Przeczytaj: Magda Gessler: „Moją mamą stała się babcia. Dziadkowie dali mi ogrom miłości”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tadeusz Müller (@tadeusz_muller)

Magda Gessler, Tadeusz Muller
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/EAST NEWS
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?