Johnny Depp
Fot. East News
KULTURA

Johnny Depp jest już w Polsce! Kiedy i gdzie odbędzie się koncert artysty? 

Trio „Hollywood Vampires” po raz pierwszy w Polsce!

Damian Duda 12 czerwca 2018 14:00
Johnny Depp
Fot. East News

Johnny Depp, który dorobił się tytułu „najbardziej przepłacanego aktora w Hollywood”, jest już Polsce! To wyjątkowa okazja dla fanów gwiazdora, którzy chcą zobaczyć jego występ z zespołem Hollywood Vampires.

Johnny Depp w Polsce

Koncert Johnny'ego Deppa to zapewne najgorętsze wydarzenie na muzycznej mapie stolicy w ciągu ostatnich kilku dni. „Prawdziwa gratka dla fanów Johnny’ego Deppa, Alice Coopera i Joe Perry’ego! Trio znane jako HOLLYWOOD VAMPIRES wystąpi po raz pierwszy w Polsce!’’ — czytamy na oficjalnej stronie dystrybutora biletów. „Nasza muzyka ma swoje rebelianckie oblicze. Jest w niej szczerość, której często brakuje tam, gdzie za muzykę zabrali się biznesmeni szukający zarobku’’, wyznał w jedynym z wywiadów Perry.

Kiedy i gdzie koncert Deppa w Polsce? Pytają fani artysty. 12 czerwca Johnny Depp wystąpi na warszawskim Torwarze. Bilety na koncert wciąż są dostępne.

Droga zawodowa Johnny'ego Deppa

Niejeden 55-latek może pozazdrościć mu ról w produkcjach, które okazały się kasowymi hitami. I na stałe zapisały na kartach historii światowego kina. Kreacja kultowego już Jacka Sparrowa przyniosła aktorowi nominację do Nagród Akademii Filmowej, a także szereg lukratywnych kontraktów, które pozwoliły mu odcinać kupony od roli w Piratach z Karaibów przez dłuższy czas. Sweeney Todd, czyli rola, w którą wcielił się w musicalu Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street, przyniosła mu Złotego Globa. Niestety, dobra passa nie trwała wiecznie. Mimo że przez wiele lat nie mógł narzekać na brak propozycji, w momencie, kiedy zostawił żonę i dwójkę dzieci dla dwudziestokilkuletniej kochanki, jego kariera podupadła. A z pozycji najlepiej zarabiającego aktora w Los Angeles zmienił tytuł na „najbardziej przepłacanego gwiazdora Hollywood”

Ostatnie zdjęcia aktora zaniepokoiły jego fanów na całym świecie. Niektórzy podejrzewali, że Johnny Depp zmaga się z anoreksją! A zdjęcia wychudzonego gwiazdora obiegły największe serwisy internetowe. Jak się okazało, wygląd aktora ma związek z przygotowaniami do roli w nowym filmie. 

Johnny Depp umiera? Co dzieje się z aktorem?
Fot. East News

Johnny Depp
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.