Fot. Instagram
O TYM JEST GŁOŚNO

Katy Perry się nawróciła! A wszystko dzięki... papieżowi Franciszkowi!

„Jestem jego wielką fanką”...

Rafał Kowalski 19 lipca 2018 09:59
Fot. Instagram

Jedno spotkanie z Papieżem Franciszkiem wywróciło życia Katy Perry do góry nogami. Po kwietniowej wizycie w Watykanie amerykańska piosenkarka znów jest bliżej Boga. W ostatnim wywiadzie dla australijskiego Vogue’a, gwiazda wyznała, że nawróciła się na wiarę chrześcijańską.

Katy Perry o Bogu i swojej wierze

Z przemiany artystki najbardziej cieszą się jej rodzice, którzy wychowywali Perry w duchu religijnym. Ponadto tata skandalistki jest pastorem. „Teraz, kiedy mam 30 lat, bardziej w życiu liczy się dla mnie duchowość i dobroć serca. Moja mama modliła się za mnie przez całe moje życie, mając nadzieję, że wrócę do Boga”, powiedziała wokalistka w wywiadzie. „Jestem wielką fanką papieża Franciszka. Łączy w sobie współczucie, pokorę, surowość i wstrzemięźliwość. On jest prawdziwym buntownikiem - buntownikiem Jezusa”, dodała.

Przypomnijmy, że jeszcze cztery lata temu Perry wypowiadała się o swojej religijności znacznie mniej entuzjastycznie. Nie jestem buddystką. Nie jestem hinduistką. Nie jestem chrześcijanką, choć wciąż czuję głęboki związek z Bogiem. Nie wierzę w piekło i niebo albo starego mężczyznę siedzącego na tronie. Ufam jednak, że istnieje moc większa ode mnie. To sprawia, że jestem osobą poczytalną. Jest to rzadka cecha u ludzi takich jak ja, gdyż nikt nie chce im mówić tego, czego nie zechcą usłyszeć, opowiadała w 2014 roku ulubienica tłumów.

Ciekawe czy przemiana duchowa Katy Perry wpłynie na jej twórczość… Myślicie, że na nowej płycie piosenkarki znajdziemy jakieś odniesienia do jej nawrócenia?  

Fot. Getty Images

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.