Katie Holmes
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Katie Holmes będzie miała drugie dziecko?! To zdjęcie mówi wszystko!

Zachodnie media nie mają wątpliwości!

Ksenia Krasko 6 sierpnia 2019 14:28
Katie Holmes
Fot. East News

Katie Holmes spodziewa się drugiego dziecka! Przynajmniej według najnowszych doniesień amerykańskiej prasy. Aktorka i mama 13-letniej Suri, jest gwiazdą okładki jednego z kolorowych magazynów – i jej zdjęcie wzbudza ogromne emocje!

Katie Holmes jest w drugiej ciąży?

Według doniesień NW Magazine, Katie Holmes dowiedziała się o ciąży pod koniec maja, a ojcem dziecka ma być jej ostatni partner, Jamie Foxx. Para była razem przez kilka lat, jednak ostatnie plotki sugerowały rozstanie aktorów, głównie ze względu na niezdecydowanie Foxx’a.

Jak zapewnia magazyn, właśnie z tego powodu aktorka postanowiła już, że sama wychowa dziecko. „Katie nadal kocha Jamie’go, ale nie spodziewa się po nim zbyt wiele. Nie chce go zmuszać i prosić o coś, czego nie będzie mógł zrobić, więc pozwoli mu umawiać się z innymi, i nie będzie namawiać, aby zamieszkał z nią”, ujawnia anonimowe źródło.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez NW Magazine (@nwmag)

Warto dodać, że aktorka właściwie sama wychowała córkę Suri, ponieważ jej były partner, Tom Cruise, zrezygnował z widywania się z dzieckiem. „Katie zdolna jest do bycia samotną mamą i poradzi sobie z samodzielnym wychowaniem dwójki dzieci”, podkreśla informator MW Magazine.

„Jest przekonana, że urodzi dziewczynkę, ale czeka na potwierdzenie. W międzyczasie Katie chce zrelaksować się i zadbać o zdrowie, przygotowując się do porodu, który ma nastąpić w okolicach końca tego roku”.

Portal Gossip Cop twierdzi, że skontaktował się z rzecznikiem Katie Holmes, który zaprzeczył wszelkim informacjom o jej ciąży. Prawda jest taka, że plotki o związku aktorki i Jamie Foxx’a, a także ich wspólnym dziecku, nie są nowością – za każdym razem okazują się jednak fałszywe. Sama gwiazda nie skomentowała tych doniesień. 

Katie Holmes
Fot. Getty Images

Katie Holmes, Suri Cruise
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…