Gabriela Czernecka 6 grudnia 2017 13:45
1/5
ciąża Katie Holmes
Copyright @East News
1/5

 

Katie Holmes i Jamie Foxx są razem! - jeszcze trzy miesiące temu tą informacją żyło całe Hollywood. Para długo ukrywała swój związek, choć w kuluarach mówi się, że ich miłość od dawna nie jest tajemnicą. Na palcu Katie zagościł pierścionek (zaręczynowy?), a teraz okazuje się, że aktorka jest w ciąży! Co na to Tom Cruise?

 

Polecamy: Pierwsza dziecięca celebrytka, Suri Cruise, ma już prawie 11 lat. Zobacz, jak się zmieniła!

 

Katie Holmes i Jamie Foxx razem

Katie Holmes odnalazła szczęście w miłości. Po rozwodzie z Tomem Cruisem w 2013 roku jej życie nie uległo zmianie. Choć wydawało się, że aktorka uwolniła się od zaborczego męża, który decydował o tym, w jakim filmie powinna zagrać albo kiedy mogła spotkać się z rodziną, szybko okazało się, że nie do końca tak jest. Za sprawą zamiłowania Toma Cruise'a do scjentologii, Katie Holmes w klauzuli w orzeczeniu rozwodowym zgodziła się na określone warunki. Nie mogła przez pięć lat od daty rozwodu  ujawnić publicznie nowego związku. Nic więc dziwnego, że wraz z Jamie Foxxem ukrywali łączące ich uczucie. Teraz zakochani nie mają już nic do ukrycia! Ten okres właśnie minął, a Katie Holmes i Jamie Foxx zadebiutowali jako para. Okazuje się, że ich rodzina niebawem się powiększy!

 

Zobacz: Grzechotka od Tiffany'ego, buty Chanel... „Po to harowałem, by moim dzieciom było łatwiej”. Jak żyją dzieci gwiazd?

 

Katie Holmes jest w ciąży?

Jeśli wierzyć doniesieniom zagranicznych mediów i najnowszym zdjęciom, Katie Holmes jest w ciąży!  Niedawno spekulowano, że para planuje ślub, a teraz okazuje się, że zakochani niebawem zostaną rodzicami. Holmes pojawiła się ostatnio na imprezie filmy, która produkuje okulary przeciwsłoneczne, której ambasadorem jest jej partner, Jamie Foxx. Na najnowszych zdjęciach aktorka pozuje paparazzi w czarnej sukience i różowym płaszczu. Gdy gwiazda rozpięła płaszcz uwagę paparazzi przykuł mocno zaokrąglony brzuszek Katie Holmes. Niemal natychmiast podano, że Katie Holmes jest w ciąży. Czyżby Jamie i Katie niebawem mieli zostać rodzicami? Przypomnijmy, że Katie Holmes ma już jedno dziecko, Suri Cruise z małżeństwa z Tomem Cruisem.

 

Polecamy: „To ona zaszczepiła we mnie miłość do grania”. Wzruszające słowa Toma Cruise'a nad grobem matki

2/5
Jamie Foxx i Katie Holmes są razem
Copyright @East News
2/5

O rozwodzie Katie Holmes z Tomem Cruisem rozpisywały się w 2012 i 2013 roku wszystkie zagraniczne media. Para zakończyła swoje małżeństwo w atmosferze skandalu. Wszystko za sprawą zamiłowania Toma Cruise'a do scjentologii. Aktor podobno wywierał wpływ na każdą sferę życia swojej żony - od wyboru ról po kontakty z rodzicami. Największym wyzwaniem okazał się podział opieki nad córką, Suri Cruise. W końcu  byli kochankowie doszli do porozumienia. Plotki o tym, że Katie Holmes spotyka się z Jamie Foxxem pojawiły się prawie dwa lata temu, ale żadne z nich nie potwierdziło tych informacji. Wręcz przeciwnie, ani Holmes ani Foxx nie chcieli komentować swojego życia prywatnego. Nic więc dziwnego, że gdy na jaw wyszło, że są parą internauci byli zachwyceni. Niedawno na palcu Katie Holmes pojawił się piękny pierścionek. Zagraniczne serwisy sugerują, że to pierścionek zaręczynowy i Katie Holmes i Jamie Foxx lada dzień staną na ślubnym kobiercu. Możliwe, że te informacje okażą się prawdziwe. Biorąc pod uwagę najnowsze zdjęcia Katie Holmes, nikogo nie dziwi, że parze śpieszy się, by stanąć przed ołtarzem.

 

Polecamy: Pierwsza dziecięca celebrytka, Suri Cruise, ma już prawie 11 lat. Zobacz, jak się zmieniła!

3/5
ciąża Katie Holmes
Copyright @East News
3/5

 

Katie Holmes jest w ciąży! Katie Holmes spodziewa się drugiego dziecka! - krzyczą nagłówki zagranicznych magazynów. Patrząc na najnowsze zdjęcia aktorki nikt nie ma wątpliwości, że gwiazda za kilka miesięcy zostanie mamą. Ojcem jej dziecka jest jej partner, Jamie Foxx. Jeśli informacje o ciąży Katie Holmes okażą się prawdziwe, Suri Crusie (córka Katie Holmes) będzie miała rodzeństwo!

 

Polecamy: Grzechotka od Tiffany'ego, buty Chanel... „Po to harowałem, by moim dzieciom było łatwiej”. Jak żyją dzieci gwiazd?

4/5
Ciąża Katie Holmes
Copyright @East News
4/5

Czy faktycznie Katie Holmes jest w ciąży, a może to po prostu źle dobrana sukienka tego nie wiadomo. Aktorka nie potwierdziła nawet informacji o związku z Jamie Foxxem, choć ich zdjęcia pełne czułości mówią same za siebie. Według zagranicznych mediów, Katie jest bardzo uprzedzona do tego, by opowiadać o swoim życiu prywatnym. Gdy była w związku z Tomem Cruisem nieustannie opowiadali o tym, jak silne jest ich uczucie, które niestety nie przetrwało. Tym razem Katie Holmes pragnie jak najwięcej zatrzymać dla siebie. Czy w takim razie Katie Holmes jest w ciąży? Odpowiedź na to pytanie prawdopodobnie jeszcze długo pozostanie niejasna.

 

Polecamy: „To ona zaszczepiła we mnie miłość do grania”. Wzruszające słowa Toma Cruise'a nad grobem matki

5/5
Katie Holmes, Tom Cruise
Copyright @
5/5

Jak na wiadomość o dziecku Katie Holmes zareaguje Tom Cruise? Jakiś czas temu zagraniczne media sugerowały, że aktor nie myśli o byłej żonie, gdyż jest zakochany! Nową partnerką Toma Cruise'a jest aktorka Vanessa Kirby, z którą podobno planuje ślub. 

 

Polecamy: Tom Cruise się żeni?! Czy czwarte małżeństwo przetrwa próbę czasu?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.