KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Najnowsze zdjęcia Kate zdradziły prawdę o stanie księżnej!

Fani boją się o przyszłą królową!

Monika Katarzyna Krupska 29 listopada 2018 09:59

Kate Middleton nigdy nie miała problemów z dodatkowymi kilogramami. Żona księcia Williama wręcz przeciwnie często w mediach była krytykowana za zbyt szczupłą sylwetkę. Najnowsze zdjęcia księżnej Cambridge również mocno zaniepokoiły fanów. Bo nie da się ukryć, że tak szczupłej dawno jej nie widzieliśmy!

Kate Middleton znowu chudnie 

Księżna Kate i książę William w środę złożyli hołd ofiarom wypadku lotniczego w Leicester City. Śmigłowiec  odleciał z płyty boiska, a chwilę później spadł na parking przed stadionem. W katastrofie zginęło 5 osób, w tym Vichai Srivaddhanaprabha, właściciel klubu piłkarskiego Leicester City FC, który w 2016 roku doprowadził drużynę do mistrzostwa Anglii, czego nikt się nie spodziewał! Jak się okazuje wnuk królowej Elżbiety II i jego żona znali się z nim osobiście.

Oczy zebranych na miejscu były skierowane na członków rodziny królewskiej. Księżna Kate znów zachwycała swoim wyglądem. Miała płaszcz od Catherine Walker, do którego dobrała torebkę od Aspinal London i czarne buty na słupku. Warto podkreślić, że uszy księżnej zdobiły te same kolczyki, które miała podczas chrztu księcia Louisa! 

I jeśli o chrzcie mowa to trzecie dziecko Kate na świat przyszło w kwietniu 2018 roku. Już miesiąc później na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle, księżna Cambridge zachwycała sylwetką po porodzie. Na najnowszych zdjęciach z Leicester City widać, że księżna znów jest coraz szczuplejsza. Czy waży jeszcze mniej niż przed ciążą? Wszystko na to wskazuje... 

Fani rodziny królewskiej są zaniepokojeni wyglądem przyszłej królowej. Czy faktycznie mają powody do obaw?  

Wideo

Ten kosmetyk zmniejszy widoczność zmarszczek w ciągu jednej nocy!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Niezwykła rozmowa z Grażyną Torbicką o jej wszystkich miłościach. A Remigiusz Mróz zdradza nam tajemnice swojego sukcesu!