Kate Hudson
Fot. instagram@katehudson
Z ŻYCIA GWIAZD

Kate Hudson urodziła i… pokazała urocze zdjęcie dziecka!

Chłopiec czy dziewczynka?

Monika Katarzyna Krupska 8 października 2018 15:00
Kate Hudson
Fot. instagram@katehudson

Kate Hudson właśnie została mamą po raz trzeci! Aktorka kilka dni temu urodziła... córeczkę! Dziewczynka otrzymała imię po dziadku ze strony ojca. Jak nazywa się najmłodsza pociecha gwiazdy?

Kate Hudson urodziła

„Zdecydowaliśmy się nazwać naszą córkę Rani Rose po jej dziadku, Ronie Fujikawie. Ron był najbardziej wyjątkowym człowiekiem, za którym wszyscy tęsknimy. Nazwać ją po nim, to zaszczyt”, napisała Kate Hudson na Instagramie.

Dziewczynka przyszła na świat 2 października. Ojcem dziewczynki jest muzyk Danny Fujikawa. Rani Rose ma jeszcze dwóch starszych braci: 14-letniego Rydera z małżeństwa z Chrisem Robinsonem i 6-letniego Binghama ze związku z Mattem Bellamym. 

Zobaczcie zdjęcie malutkiej Rani Rose. Prawda, że urocza?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌹Our little rosebud🌹

Post udostępniony przez Kate Hudson (@katehudson)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💞💞

Post udostępniony przez Kate Hudson (@katehudson)

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.