Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, sesja Viva!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski ujawnili imię swojego dziecka!

Jest niezwykle klasyczne oraz tradycyjne

Sabina Zięba 11 sierpnia 2020 10:00
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, sesja Viva!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski nie ujawniają w mediach wielu informacji dotyczących swojego prywatnego życia. To, że spodziewają się dziecka, ogłosili zaskoczonym fanom podczas zeszłorocznego pokazu MMC. Choć ich dziecko przyszło na świat we wrześniu 2019 roku, do tej pory nie potwierdzili oficjalnie jego płci oraz imienia. Teraz po raz pierwszy udzielili wywiadu, w którym odnieśli się do swojej pociechy i ujawnili szczegóły.

Jak ma na imię dziecko Stramowskiego i Warnke?

Jakiś czas temu głośno było o fakcie, iż Kasia Warnke oraz Piotr Stramowski zdecydowali się na reklamę prezerwatyw. Wówczas z okazji Międzynarodowego Dnia Seksu opublikowali kontrowersyjne zdjęcia. Równocześnie zachęcali do rozmów o seksie w związkach. Aktor utrzymywał: „Trzeba odwagi i atmosfery prawdziwej intymności, żeby móc rozmawiać o swoich potrzebach i marzeniach. Jednak moim zdaniem warto. I namawiam Was do tego. To może być naprawdę piękny wstęp”.

Teraz para kontynuując współpracę z marką Durex, udzieliła wywiadu Paulinie Mikule, która prowadzi swój kanał na YouTube o nazwie Mówiąc Inaczej. Wspólnie opowiedzieli w nim m. in. o tym, jak wyglądają ich niezwykle intymne sprawy po urodzeniu córeczki. Wówczas Katarzyna Warnke zdradziła imię dziecka, mówiąc: „Był taki moment, że się sprowadziliśmy do tego „podaj pieluchę”. (…) Ale udało nam się. Helenka szła spać i natychmiast było zbieranie zabawek i wszystkiego, co mogło przypomnieć o dziecku i zapalanie świeczek: teraz jest czas dla nas, była ta przestrzeń dla nas”.

Z kolei Stramowski dodał, że jeszcze przed przyjściem pociechy na świat, postanowił, że będzie pragnął wygospodarować chwile wyłącznie dla siebie i ukochanej. Dodał: „Ja sobie tak powiedziałem, jak przychodziłem do znajomych, którzy mieli dzieci i widziałem te zabawki porozwalane, mówiłem: ja nie chce tak, żeby to zdominowało nas. Chcę, żeby nasze dziecko miało swoją przestrzeń i oczywiście poświecę mu całą uwagę, ale w momencie, kiedy śpi, to ja tę uwagę poświęcam partnerce i sobie”.

Choć na początku nie było im łatwo, zdołali wypracować tryb, w którym mają dla siebie czas. Warnke ujawniła: „Cały czas wchodziły korekty. Włożyliśmy dużo pracy, żeby w ogóle to jakoś wypoziomować”.

Uważacie, że to dobrze, iż mówią o takich sprawach głośno?  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.