Kasia Skrzynecka, Paweł Królikowski
Fot. Tomasz Zukowski/East News
WSPOMNIENIE

„Wszędzie jesteś dziś czarno-biały... Dla mnie zawsze będziesz kolorowym przyjacielem”

Katarzyna Skrzynecka pożegnała Pawła Królikowskiego

Rafał Kowalski 27 lutego 2020 18:38
Kasia Skrzynecka, Paweł Królikowski
Fot. Tomasz Zukowski/East News

Wiele tygodni hospitalizacji niestety nie uratowało zdrowia i życia Pawła Królikowskiego. Aktor zmarł dziś nad ranem do długiej walce z chorobą. Mimo interwencji lekarzy, którzy operowali artystę, do organizmu wdarła się infekcja, która znacznie pogorszyła jego samopoczucie.

Informację o odejściu Pawła Królikowskiego szybko potwierdzili jego bliscy. Syn Antoni i żona Małgorzata pożegnali go między innymi na Instagramie. W ich ślady poszło wiele polskich gwiazd, a prywatnie przyjaciół i znajomych zmarłego aktora. Kilka wzruszających zdań zamieściła w sieci też Katarzyna Skrzynecka.

Kasia Skrzynecka pożegnała Pawła Królikowskiego

Ten telewizyjny duet widzowie kochali od lat za sprawą programu Twoja twarz brzmi znajomo. To w nim Kasia Skrzynecka i Paweł Królikowski wspólnie oceniali uczestników show przez kilka jego edycji...

Dziś, chwilę temu, na Instagramie aktorki opublikowano kolaż kolorowych fotografii i wspomnienie o koledze z pracy. „KRÓLIKU ......... Wszędzie jesteś dziś na zdjęciach czarno-biały ..... U mnie JESTEŚ I ZAWSZE BĘDZIESZ KOLOROWYM PROMIENNYM SERDECZNYM KOCHANYM PRZYJACIELEM ❤ Mądrym, honorowym, o ciepłym dobrym sercu, pozytywnie szalonym w swym CUDOWNYM SERDECZNYM ŚMIECHU I POCZUCIU HUMORU ... Bezgranicznie KOCHAJĄCYM SWOJĄ RODZINĘ ❤ Taki jesteś w moim sercu! Gdy Cię spotkam kiedyś "w lżejszym świecie", będziemy nadal śmiać się razem do łez, ściskać serdecznie w ramionach , wzruszać z rzeczy wielkich , a drzeć łacha, z czego się da i z siebie wzajem.... TAKIM CIĘ ZATULAM W SERCU KRÓLIKU ........”, napisała na Instagramie wyraźnie Katarzyna Skrzynecka, a my zachowaliśmy oryginalną pisownię.

Nie zabrakło też kondolencji złożonych bliskim aktora. „Małgosiu, Antku, Rodzino Pawła, całym sercem jestem przy Was”, dodała przyjaciółka z pracy Pawła Królikowskiego.

Na razie nie wiadomo kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb artysty. Ulubieniec widzów miał 58 lat. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Kasia Skrzynecka, Paweł Królikowski
Fot. Tomasz Zukowski/East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.