Katarzyna Burzyńska-Sychowicz
Fot. Olga Figaszewska/Edipresse Książki
Z OSTATNIEJ CHWILI

Katarzyna Burzyńska-Sychowicz właśnie po raz drugi została mamą!

Chłopiec czy dziewczynka?

Gabriela Czernecka 26 czerwca 2019 19:01
Katarzyna Burzyńska-Sychowicz
Fot. Olga Figaszewska/Edipresse Książki

Katarzyna Burzyńska-Sychowicz właśnie po raz drugi została mamą. Dziennikarka urodziła córeczkę! Szczęśliwa mama podzieliła się radosną nowiną na Instagramie, gdzie zamieściła zdjęcie prosto ze szpitala.

Kasia Burzyńska-Sychowicz urodziła - dziewczynka czy chłopiec?

Kasia Burzyńska-Sychowicz właśnie po raz drugi została mamą. Dziennikarka urodziła córeczkę, której para dała na imię Józia. Przypomnijmy, że pierwsze dziecko Burzyńska urodziła w maju 2016 roku. Wówczas na świat przyszedł chłopiec Henryk. Trzylatek właśnie doczekał się rodzeństwa. Kasia Burzyńska-Sychowicz radosną nowiną podzieliła się z fanami na Instagramie, gdzie zamieściła zdjęcie prosto ze szpitala, a które podpisała:

„Jóźka! Jesteś❤️!!! Choć trochę wcześniej niż się spodziewałam… Wczoraj o piątej rano dowiedziałam się, co to są skurcze (o kurczę!), następnie jeszcze wywalczyłam u Męża możliwość umycia włosów 💪, a potem już tylko-nie za szybki-rajd do szpitala! Z Józką znamy się tylko chwilę, a mam wrażenie, że od dawna. Może dlatego, że wygląda jak Heniek. Może dlatego mówię do niej Heniek🙈😂. Czuję się wdzięczna, spokojna i szczęśliwa🙏🏻🙏🏻🙏🏻💓💓💓”, czytamy.

Podczas drugiej ciąży Burzyńska relacjonowała swoim fankom swoje samopoczucie. Pisała, że bywa zmęczona, narzekała niekiedy, że nie potrafi odpuścić. „Mój optymizm potrzebuje przeciwwagi. Lubię sobie czasem popłakać, uważam, że to zdrowe. A smucę się na całego, nie umiem tego miarkować. Cierpię ciałem, mózgiem, wyobraźnią. Potrafię chlipać cały wieczór. I lubię ten czas, który poświęcam na smutek. To bardzo oczyszczające. Zdarza się, że – jak każda kobieta – mam gorszy dzień zupełnie bez powodu, na szczęście to szybko mija. Płaczę też, kiedy jestem wyprowadzona z równowagi, kiedy czuję się bezsilna i bezradna, płaczę z uniesienia. Ale też zupełnie nie panuję nad sobą, kiedy jestem chora. Rzadko płaczę z powodów prywatnych i uważam, że to jest prawdziwe szczęście. Rodzina jest moją siłą”, mówiła w rozmowie z Olgą Figaszewską dla viva.pl. Ciąża zmusiła Kasię do zwolnienia obrotów.

Wygląda na to, że teraz znów dziennikarka rzuci się w wir zajęć. Jesteśmy pewni, że Józia nie pozwoli się jej nudzić. Młodej mamie serdecznie gratulujemy! 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!