Katarzyna Burzyńska-Sychowicz
Fot. Olga Figaszewska/Edipresse Książki
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Katarzyna Burzyńska pokazała, jak karmi dziecko piersią

W ten sposób dziennikarka przełamuje społeczne tabu

Konrad Szczęsny 9 marca 2020 08:44
Katarzyna Burzyńska-Sychowicz
Fot. Olga Figaszewska/Edipresse Książki

Ta fotografia ma zachęcić kobiety do pokazywania, jak naprawdę wygląda macierzyństwo. Katarzyna Burzyńska zamieściła w sieci zdjęcie, na którym karmi dziecko piersią. I wbrew obawom, zachwyciła swoje fanki, które gratulują jej odwagi!

Katarzyna Burzyńska-Sychowicz pokazała, jak karmi piersią

Znają ją i lubię widzowie „Pytania na śniadanie”, fanki Anny Lewandowskiej cenią za merytoryczne i ważne wywiady o rodzicielstwie, przeprowadzane na bloga trenerki, zaś internauci szanują Katarzynę Burzyńską-Sychowicz za to, że nie boi się trudnych i wymagających tematów. Dowodem na to jest zdjęcie, które zamieściła na swoim profilu na Instagramie z okazji Dnia Kobiet. Dziennikarka karmi na nim urodzoną w czerwcu zeszłego roku córkę piersią.

„Girl power!”, podpisała ją po prostu.

Fanki są zachwycone tą odważną postawą i w komentarzach nie szczędzą Kasi Burzyńskiej ciepłych słów.

„Najlepsze możliwe ujęcie mamy, ale przede wszystkim pięknej kobiety”, „No i wbiło mnie w podłogę, odważne!„, „Niesamowity portret, najpiękniejszy widok, tyle siły, tak dużo miłości”, podkreślają rozczuleni.

Zgadzasz się z nimi?

Katarzyna Burzyńska – życie prywatne. Mąż, dzieci

Wyszła za mąż w 2015 roku. Wybrankiem dziennikarki jest Łukasz Sychowicz. Rok później para powitała na świecie pierwsze dziecko: urodził się wówczas ich syn Henryk. Trzy lata później, 14 lutego 2019 roku, Kasia Burzyńska podała informację, że spodziewa się drugiego dziecka. Maleństwo przyszło na świat w czerwcu. To dziewczynka, której dumni rodzice nadali imię Józia.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wzięłyśmy dziś z Józinką udział w słodkich warsztatach prowadzonych przez @anna_radowicka_dietetyk dotyczących rozszerzania diety. Ale to był dobry pomysł! Dowiedziałam się wielu rzeczy, odkryłam nowe, fajne produkty z dobrym składem, zainspirowałam przepisami Ani... Józia zwariowała na punkcie genialnego nadzienia do naleśników raptem z 3 składników: parowany batat, szpinak i jogurt naturalny (➡️Spróbujcie, przetestujcie!). Fajnie było. Usyszałam (o Józi): „Ta dziewczyna ma apetyt na życie”. Ależ mi się to podoba! Jóźko! Miej tak ZAWSZE❤️! ____________________________________________________ #warsztaty #warsztatykulinarne #rozszerzaniediety #józinawcina #fun #smile

Post udostępniony przez Katarzyna Burzyńska-Sychowicz (@katarzyna_burzynska_sychowicz)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.