Katarzyna Warnke, Kasia Warnke
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Warnke zachwyca na czerwonym dywanie trzy miesiące po porodzie

Zobacz, jak się prezentowała!

Olga Figaszewska 17 grudnia 2019 11:51
Katarzyna Warnke, Kasia Warnke
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Trzy miesiące temu została mamą! To dla niej teraz najważniejsza rola! Kasia Warnke i Piotr Stramowski we wrześniu zostali rodzicami. Każda chwila spędzona z maleństwem jest dla nich wyjątkowa. Świeżo upieczeni rodzice niedawno wybrali się na wakacje, ale wypoczynek nie trwał długo. Aktorska para powoli wraca do obowiązków zawodowych. Katarzyna Warnke pojawiła się w poniedziałek na uroczystej premierze filmu Pan T. i wyglądała oszałamiająco!

Katarzyna Warnke kilka miesięcy po porodzie

Od czasu porodu Katarzyna Warnke rzadko pojawiała się publicznie. Dlatego ostatnie wyjście aktorki wywołało sporo emocji. Gwiazda zagrała w nowej produkcji - Pan T. W poniedziałek pojawiła się na premierze filmu. Obiektywy fotoreporterów były zwrócone właśnie na nią.

Nic dziwnego, bo Kasia Warne na tą specjalną okazję wybrała czarną kreację z odsłoniętymi plecami. Dekolt sukni zdobił marszczony ornament roślinny. Całość dopełniał minimalistyczny, świeży look. Fani gwiazdy dopatrzyli się u swojej ulubionej aktorki oznak zmęczenia i martwią się o jej samopoczucie.

Sama Kasia Warnke podkreślała w jednym z wpisów, że doświadczyła trudów macierzyństwa. To cenią w niej wielbiciele, którzy podziwiają gwiazdę za dystans do samej siebie i otaczającej rzeczywistości. „Notoryczne zmęczenie, które nie pozwala wrócić do starego trybu życia jest uciążliwe i o tym tu sobie rozmawiamy z innymi mamami”, odpowiedziała jednej z fanek kilka tygodni temu w komentarzu.

Zobaczcie, jak zjawiskowo Kasia Warnke prezentowała się podczas ostatniego wyjścia! Jesteśmy zachwyceni! 

Katarzyna Warnke, Kasia Warnke
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Katarzyna Warnke, Kasia Warnke
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Katarzyna Warnke, Kasia Warnke
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.