Katarzyna Warnke, Kasia Warnke
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Warnke zachwyca na czerwonym dywanie trzy miesiące po porodzie

Zobacz, jak się prezentowała!

Olga Figaszewska 17 grudnia 2019 11:51
Katarzyna Warnke, Kasia Warnke
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Trzy miesiące temu została mamą! To dla niej teraz najważniejsza rola! Kasia Warnke i Piotr Stramowski we wrześniu zostali rodzicami. Każda chwila spędzona z maleństwem jest dla nich wyjątkowa. Świeżo upieczeni rodzice niedawno wybrali się na wakacje, ale wypoczynek nie trwał długo. Aktorska para powoli wraca do obowiązków zawodowych. Katarzyna Warnke pojawiła się w poniedziałek na uroczystej premierze filmu Pan T. i wyglądała oszałamiająco!

Katarzyna Warnke kilka miesięcy po porodzie

Od czasu porodu Katarzyna Warnke rzadko pojawiała się publicznie. Dlatego ostatnie wyjście aktorki wywołało sporo emocji. Gwiazda zagrała w nowej produkcji - Pan T. W poniedziałek pojawiła się na premierze filmu. Obiektywy fotoreporterów były zwrócone właśnie na nią.

Nic dziwnego, bo Kasia Warne na tą specjalną okazję wybrała czarną kreację z odsłoniętymi plecami. Dekolt sukni zdobił marszczony ornament roślinny. Całość dopełniał minimalistyczny, świeży look. Fani gwiazdy dopatrzyli się u swojej ulubionej aktorki oznak zmęczenia i martwią się o jej samopoczucie.

Sama Kasia Warnke podkreślała w jednym z wpisów, że doświadczyła trudów macierzyństwa. To cenią w niej wielbiciele, którzy podziwiają gwiazdę za dystans do samej siebie i otaczającej rzeczywistości. „Notoryczne zmęczenie, które nie pozwala wrócić do starego trybu życia jest uciążliwe i o tym tu sobie rozmawiamy z innymi mamami”, odpowiedziała jednej z fanek kilka tygodni temu w komentarzu.

Zobaczcie, jak zjawiskowo Kasia Warnke prezentowała się podczas ostatniego wyjścia! Jesteśmy zachwyceni! 

Katarzyna Warnke, Kasia Warnke
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Katarzyna Warnke, Kasia Warnke
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Katarzyna Warnke, Kasia Warnke
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.