Kasia Szklarczyk, Patryk Grudowicz
Fot. www.koty2.com
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz rozstali się?

„To było piękne zauroczenie”

Olga Figaszewska 30 września 2019 11:25
Kasia Szklarczyk, Patryk Grudowicz
Fot. www.koty2.com

Połączyła ich wspólna pasja i praca… Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz rozstali się? Taka informacja pojawiła się w mediach.

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz rozstali się?

Przez wiele miesięcy ukrywali łączącą ich relację. W końcu byli uczestnicy Top Model postanowili podzielić się z fanami swoim szczęściem za pośrednictwem Instagrama. Zrobili to w Dniu Zakochanych i opublikowali zmysłową sesję.  „Słyszeliśmy pogłoski wśród znajomych, że nasz związek jest pod publikę. Nie chcieliśmy tego ujawniać”, mówiła Kasia Szklarczyk w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Wówczas w  rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedzieli o początkach ich znajomości. „Ja zrobiłam pierwszy krok, napisałam do niego. W zasadzie to był pierwszy raz, kiedy napisałam pierwsza do chłopaka, ale opłacało się. (…) Pamiętałam z programu, że jest bardzo skromną i sympatyczną osobą. Jak się kogoś nie zna, to patrzy się też na wygląd, a jest bardzo przystojnym mężczyzną. Stwierdziłam, że warto zaryzykować, poznam go, a nuż się dogadamy”, wyznała modelka.

Kasia Szklarczyk, Patryk Grudowicz
Fot. www.koty2.com

Między Kasią i Patrykiem zaiskrzyło. Od tamtego czasu byli nierozłączni, są dla siebie motywacją i inspiracją. Para szybko zdecydowała się zamieszkać razem. Ale podobno natłok obowiązków i życie na walizkach miały doprowadzić do konfliktów między zakochanymi.

Teraz w mediach pojawiła się informacja, że ich związek się rozpadł. „To było piękne zauroczenie, ale z czasem ich uczucie wygasało. Próbowali zawalczyć o swój związek, ale bezskutecznie. Ostatecznie postanowili się rozstać. Pozostają w dobrej, koleżeńskiej relacji”, donosi osoba z otoczenia pary w rozmowie z portalem JastrząbPost.

Czy to prawda? Główni zainteresowani nie potwierdzili tych informacji. Mamy nadzieję, że to jedynie pogłoski. Zwłaszcza, że na Instagramach Kasi Szklarczyk i Patryka Grudowicza jeszcze dwa tygodnie temu pojawiały się wspólne zdjęcia i nic nie sugerowało, by tych dwoje miało się rozstać.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ‍Patryk Grudowicz (@patryk_grudowicz)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.