Kasia Szklarczyk, Patryk Grudowicz
Fot. www.koty2.com
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz rozstali się?

„To było piękne zauroczenie”

Olga Figaszewska 30 września 2019 11:25
Kasia Szklarczyk, Patryk Grudowicz
Fot. www.koty2.com

Połączyła ich wspólna pasja i praca… Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz rozstali się? Taka informacja pojawiła się w mediach.

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz rozstali się?

Przez wiele miesięcy ukrywali łączącą ich relację. W końcu byli uczestnicy Top Model postanowili podzielić się z fanami swoim szczęściem za pośrednictwem Instagrama. Zrobili to w Dniu Zakochanych i opublikowali zmysłową sesję.  „Słyszeliśmy pogłoski wśród znajomych, że nasz związek jest pod publikę. Nie chcieliśmy tego ujawniać”, mówiła Kasia Szklarczyk w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Wówczas w  rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedzieli o początkach ich znajomości. „Ja zrobiłam pierwszy krok, napisałam do niego. W zasadzie to był pierwszy raz, kiedy napisałam pierwsza do chłopaka, ale opłacało się. (…) Pamiętałam z programu, że jest bardzo skromną i sympatyczną osobą. Jak się kogoś nie zna, to patrzy się też na wygląd, a jest bardzo przystojnym mężczyzną. Stwierdziłam, że warto zaryzykować, poznam go, a nuż się dogadamy”, wyznała modelka.

Kasia Szklarczyk, Patryk Grudowicz
Fot. www.koty2.com

Między Kasią i Patrykiem zaiskrzyło. Od tamtego czasu byli nierozłączni, są dla siebie motywacją i inspiracją. Para szybko zdecydowała się zamieszkać razem. Ale podobno natłok obowiązków i życie na walizkach miały doprowadzić do konfliktów między zakochanymi.

Teraz w mediach pojawiła się informacja, że ich związek się rozpadł. „To było piękne zauroczenie, ale z czasem ich uczucie wygasało. Próbowali zawalczyć o swój związek, ale bezskutecznie. Ostatecznie postanowili się rozstać. Pozostają w dobrej, koleżeńskiej relacji”, donosi osoba z otoczenia pary w rozmowie z portalem JastrząbPost.

Czy to prawda? Główni zainteresowani nie potwierdzili tych informacji. Mamy nadzieję, że to jedynie pogłoski. Zwłaszcza, że na Instagramach Kasi Szklarczyk i Patryka Grudowicza jeszcze dwa tygodnie temu pojawiały się wspólne zdjęcia i nic nie sugerowało, by tych dwoje miało się rozstać.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ‍Patryk Grudowicz (@patryk_grudowicz)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…