Karolina Pisarek gwiazda okładki VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Karolina Pisarek szczerze o rozstaniu z partnerem: „Przepraszam, że znów was zawiodłam”

Modelka zamieściła krótkie oświadczenie

Gabriela Czernecka 16 czerwca 2020 08:49
Karolina Pisarek gwiazda okładki VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz

Karolina Pisarek potwierdziła na swoich social mediach, że znów jest singielką. Modelka zamieściła na Instagramie krótkie oświadczenie, w którym skierowała kilka słów do swoich fanów. 

Karolina Pisarek rozstała się z partnerem

Karolina Pisarek i pochodzący z Brazylii kierowca rajdowy, Jamie Camara byli w związku około pół roku. W tym czasie modelka wielokrotnie opowiadała, że dogaduje się dobrze nie tylko ze swoim ukochanym, ale i jego 11-letnim synem Luccą. Jaime Camara, starszy od modelki o siedemnaście lat, na co dzień mieszka w Miami, gdzie gwiazda regularnie go odwiedzała. Jakiś czas temu zakochani spędzili razem kilka tygodni podczas pandemii koronawirusa. Niestety, mimo pięknych wspólnych zdjęć publikowanych w sieci - nawet z lotniska w drodze powrotnej do Polski – Karolina postanowiła podjąć trudną decyzję. Para rozstała się. Plotki na ten temat pojawiły się już na początku czerwca. „Powodem rozstania była różnica zdań na temat przyszłości pary. On chciał zatrzymać Karolinę, przy sobie w Stanach, ona wybrała pracę i życie w Polsce, bo tu ma rodzinę i przyjaciół”, mówił Pudelkowi przyjaciel modelki.

Teraz Karolina Pisarek sama postanowiła odnieść się do pytań o partnera i mówi wprost: „Newsy, które pojawiły się jakiś czas temu o moim rozstaniu to prawda”, zaczyna swój wpis. „Nasze drogi się rozeszły, ale totalnie w zgodzie i życzę mu wszystkiego, co najlepsze. Nie jestem w stanie rzucić wszystkiego i być w Miami cały czas. Kocham swoją pracę i chce się spełniać. W tym wszystkim nie chcę zawieść również Was. W momencie, kiedy miałam straszną podróż z Miami do Polski dostałam od Was największe wsparcie. Otworzyło mi to oczy- jesteście moim największym szczęściem. Chcę być z Wami i dla Was. Chcę dążyć i spełniać swoje marzenia. Przepraszam, że znów Was zawiodłam rozstaniem… Ale uwierzcie mi, że tego nie planowałam. Życie pisze różne scenariusze - tu nie wyszło”, pisze Karolina Pisarek. 

Modelka nie zamyka się jednak na miłość, bo jak pisze:”Wierzę, że w końcu spotkam tego jedynego. To od zawsze było moje marzenie, aby być z kimś, kto akceptuje mnie taką, jaką jestem i będzie szanował i rozumiał moją pracę”, pisze. Karolinie życzymy teraz dużo spokoju i spełniania kolejnych marzeń! 

\Jaime Camara, Karolina Pisarek
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.