Karolina Pisarek gwiazda okładki VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Karolina Pisarek szczerze o rozstaniu z partnerem: „Przepraszam, że znów was zawiodłam”

Modelka zamieściła krótkie oświadczenie

Gabriela Czernecka 16 czerwca 2020 08:49
Karolina Pisarek gwiazda okładki VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz

Karolina Pisarek potwierdziła na swoich social mediach, że znów jest singielką. Modelka zamieściła na Instagramie krótkie oświadczenie, w którym skierowała kilka słów do swoich fanów. 

Karolina Pisarek rozstała się z partnerem

Karolina Pisarek i pochodzący z Brazylii kierowca rajdowy, Jamie Camara byli w związku około pół roku. W tym czasie modelka wielokrotnie opowiadała, że dogaduje się dobrze nie tylko ze swoim ukochanym, ale i jego 11-letnim synem Luccą. Jaime Camara, starszy od modelki o siedemnaście lat, na co dzień mieszka w Miami, gdzie gwiazda regularnie go odwiedzała. Jakiś czas temu zakochani spędzili razem kilka tygodni podczas pandemii koronawirusa. Niestety, mimo pięknych wspólnych zdjęć publikowanych w sieci - nawet z lotniska w drodze powrotnej do Polski – Karolina postanowiła podjąć trudną decyzję. Para rozstała się. Plotki na ten temat pojawiły się już na początku czerwca. „Powodem rozstania była różnica zdań na temat przyszłości pary. On chciał zatrzymać Karolinę, przy sobie w Stanach, ona wybrała pracę i życie w Polsce, bo tu ma rodzinę i przyjaciół”, mówił Pudelkowi przyjaciel modelki.

Teraz Karolina Pisarek sama postanowiła odnieść się do pytań o partnera i mówi wprost: „Newsy, które pojawiły się jakiś czas temu o moim rozstaniu to prawda”, zaczyna swój wpis. „Nasze drogi się rozeszły, ale totalnie w zgodzie i życzę mu wszystkiego, co najlepsze. Nie jestem w stanie rzucić wszystkiego i być w Miami cały czas. Kocham swoją pracę i chce się spełniać. W tym wszystkim nie chcę zawieść również Was. W momencie, kiedy miałam straszną podróż z Miami do Polski dostałam od Was największe wsparcie. Otworzyło mi to oczy- jesteście moim największym szczęściem. Chcę być z Wami i dla Was. Chcę dążyć i spełniać swoje marzenia. Przepraszam, że znów Was zawiodłam rozstaniem… Ale uwierzcie mi, że tego nie planowałam. Życie pisze różne scenariusze - tu nie wyszło”, pisze Karolina Pisarek. 

Modelka nie zamyka się jednak na miłość, bo jak pisze:”Wierzę, że w końcu spotkam tego jedynego. To od zawsze było moje marzenie, aby być z kimś, kto akceptuje mnie taką, jaką jestem i będzie szanował i rozumiał moją pracę”, pisze. Karolinie życzymy teraz dużo spokoju i spełniania kolejnych marzeń! 

\Jaime Camara, Karolina Pisarek
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.