„Żegnaj przyjacielu…”

REDAKCJA VIVA! 28 września 2018 14:55

Karolina Ferenstein-Kraśko pożegnała swojego przyjaciela. Gwiazda za pośrednictwem Instagrama poinformowała o odejściu ukochanego konia, Paradoksa.

Karolina Ferenstein-Kraśko o stracie przyjaciela

Konie to jej pasja. Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że te zwierzęta uczą ludzi odpowiedzialności, konsekwencji i panowania nad silnymi emocjami. Nic dziwnego, że Karolina Ferenstein-Kraśko we wzruszających słowach pożegnała wiernego przyjaciela, który prowadził ją do ślubu!

Gwiazda wyjaśniła, że zazwyczaj dzieli się z obserwatorami szczęśliwymi wydarzeniami z jej życia. Tym razem jest inaczej. Nie mogła dłużej ukrywać bólu spowodowanego odejściem Paradoksa. Od kilku lat  pierwszoligowy zawodnik był już emeryturze w Gałkowie.

„Żegnaj przyjacielu ... bądź szczęśliwy na niebieskich pastwiskach 🙏 Odszedł Paradoks mój „koń życia” miał 93 lata przeliczając na nasz ludzki wiek. Wspaniały zawodnik o wielkim sercu jak mówi się w żargonie jeździeckim... pierwsze wygrane Grand Prix, pierwszy medal w Pucharze Polski to nasze wspólne zwycięstwa. Od siedmiu lat w Gałkowie był na emeryturze pasąc się z grupą innych starszych koni na naszych łąkach. Pozostanie zawsze w mojej pamięci i sercu♥️ Zazwyczaj dziele się z Wami dobrymi kawałkami z mojego życia ale obcowanie z naturą to nie tylko narodziny i szczęśliwe momenty niestety czasami naprawdę bywa trudno…”, napisała.

Fani są głęboko poruszeni. W komentarzach przesyłają gwieździe słowa wsparcia. „Piękny 🐎 szczęśliwy, bo przecież wiedział, czuł, ze otacza go miłość, przyjaźń i pomocna dłoń”, „Piękny ❤️❤️❤️ i taki pozostanie ❤️”, „Bardzo smutne są takie rozstania. Ale pomyśl jakie miał cudne i długie ostatnie lato…”, czytamy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Żegnaj przyjacielu ... bądź szczęśliwy na niebieskich pastwiskach 🙏 Odszedł Paradoks mój „koń życia” miał 93 lata przeliczając na nasz ludzki wiek. Wspaniały zawodnik o wielkim sercu jak mówi się w żargonie jeździeckim ... pierwsze wygrane Grand Prix, pierwszy medal w Pucharze Polski to nasze wspólne zwycięstwa. Od siedmiu lat w Gałkowie był na emeryturze pasąc się z grupą innych starszych koni na naszych łąkach. Pozostanie zawsze w mojej pamięci i sercu♥️ Zazwyczaj dziele się z Wami dobrymi kawałkami z mojego życia ale obcowanie z naturą to nie tylko narodziny i szczęśliwe momenty niestety czasami naprawdę bywa trudno...:(

Post udostępniony przez Karolina Ferenstein-Kraśko (@karolinaferenstein_krasko)

 

1/6
Karolina Ferenstein-Kraśko
Copyright @Instagram/@karolinaferenstein_krasko
1/6

Karolina Ferenstein-Kraśko z Paradoksem

2/6
Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko, ślub
Copyright @East News
2/6

Karolina Ferenstein-Kraśko w dniu ślubu.

3/6
Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, VIVA! maj 2017, Okładka
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
3/6

Karolina Ferenstein-Kraśko prowadzi w Gałkowie stadninę koni.

4/6
Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, VIVA! maj 2017, Okładka
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
4/6

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko w sesji VIVY!

5/6
Karolina Ferenstein-Kraśko
Copyright @Instagram/@karolinaferenstein_krasko
5/6

Karolina Ferenstein-Kraśko w Gałkowie

6/6
Karolina Ferenstein-Kraśko
Copyright @Instagram/@karolinaferenstein_krasko
6/6

Karolina Ferenstein-Kraśko w Gałkowie

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.