Kamila Szczawińska, VIVA! lipiec 2018
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Kamila Szczawińska jest w ciąży! Modelka po raz trzeci zostanie mamą

Opublikowała przepiękne zdjęcie!

Ksenia Krasko 25 lutego 2021 11:32
Kamila Szczawińska, VIVA! lipiec 2018
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Kamila Szczawińska, jedna z najpopularniejszych polskich modelek, kilka lat temu postanowiła ograniczyć karierę zawodową, aby w pełni skoncentrować się na rodzinie. Rzadko pojawia się publicznie, ale ma liczne grono fanów, z którymi utrzymuje stały kontakt na portalach społecznościowych. Na jednym z nich właśnie poinformowała, że po raz trzeci zostanie mamą!

Kamila Szczawińska w ciąży. To trzecie dziecko modelki

Znana modelka przekazała radosną nowinę, publikując przepiękne zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem na swoim Instagramie. Jak wynika z opisu fotografii, to już siódmy miesiąc ciąży. „Czekamy na małe stópki...”, napisała Kamila Szczawińska, która wychowuje już dwójkę dzieci – syna Julka i córkę Kalinę.

Komentujący nie szczędzą ciepłych słów i życzeń, a gratulacje przekazały również Anna Lewandowska, Paulina Krupińska czy Joanna Koroniewska. Modelka nie ujawniła jeszcze płci maleństwa.

Kamila Szczawińska - czym się dziś zajmuje?

Kamila Szczawińska uznawana jest za jedną z najpopularniejszych polskich modelek. W 2007 roku wycofała się z branży, aby w pełni skoncentrować się na rodzinie, ale w 2014 roku powróciła do zawodu. Podpisała ponowny kontrakt z agencją w Mediolanie, i od tego czasu bierze udział jedynie w wybranych pokazach.

W 2015 roku wystąpiła w programie Taniec z gwiazdami, a rok później wzięła udział w show Agent-Gwiazdy. Prowadziła bloga i wydała autorską książkę kulinarną, która cieszyła się sporym sukcesem. Spełnia się też w roli psychologa.

Serdecznie gratulujemy! 

Paulina Krupińska, Karolina Malinowska i Kamila Szczawińska w sesji dla magazynu VIVA!, 2018 rok

Paulina Krupińska, Karolina Malinowska, Kamila Szczawińska, VIVA! 14/2018, jamnik
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?