Kamila Kamińska jest w ciąży
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Kamila Kamińska zostanie mamą! Gwiazda Barw szczęścia pokazała urocze zdjęcie

„Wyjątkowe 9 miesięcy w naszym życiu”

Olga Figaszewska 10 maja 2021 07:39
Kamila Kamińska jest w ciąży
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Kamila Kamińska jest w ciąży. Gwiazda Barw szczęścia i Zakochanych po uszy podzieliła się z fanami cudowną informacją na Instagramie. Aktorka pokazała zjawiskowe zdjęcie.

Kamila Kamińska jest w ciąży

Kamila Kamińska i Michał Meyer wkrótce zostaną rodzicami. Para strzeże swojej prywatności, ale teraz postanowili podzielić się szczęściem z całym światem. Za chwilę po raz pierwszy zostaną rodzicami. 

„Taki piękny dzień, żeby podzielić się z Wami nowiną. W oczekiwaniu na Skarb. Wyjątkowe 9 miesięcy w naszym życiu. ❤️💪 @misza.meyer ❤️ dziękuję, że jesteś. 🙏”, napisała gwiazda w Międzynarodowy Dzień Matki.

Trudno oderwać wzrok od fotografii zamieszczonej przez aktorkę. Kamila Kamińska wygląda zjawiskowo. Gwieździe udało się zachować w tajemnicy informację o tym, że jest w ciąży.

„Dziękuję wszystkim bliskim i znajomym, którzy uszanowali naszą prywatność i intymność w tej sprawie”, dodała.  

Serdecznie gratulujemy!

Zobacz też: Meghan Markle tuż przed porodem wystąpiła publicznie. Pokazała ogromny brzuszek

Kim jest Kamila Kamińska? 

Kamila Kamińska ukończyła wydział aktorski na PWSFTViT w Łodzi. 33-latka jest gwiazdą seriali Barwy Szczęścia i Zakochani po uszy. Za kreację Ewy Miller w filmie Najlepszy została doceniona wyróżnieniem za profesjonalny debiut aktorski na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.

Prywatnie jest w szczęśliwym związku z Michałem Meyerem. Aktor i wokalista obecnie bierze udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie brawurowo wciela się kolejne postacie ze świata muzyki. 

Kamila Kamińska, MIchał Meyer
Fot. Bartosz Krupa/East News

Kamila Kamińska i Michał Meyer

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.