Edward Miszczak, viva!
Fot. FOT. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Już wiemy kto zastąpi Edwarda Miszczaka! Kim jest nowa szefowa TVN?

Wcześniej była związana z TTV i Player.pl

Karol Sowa 28 lipca 2022 08:59
Edward Miszczak, viva!
Fot. FOT. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Jak wiadomo, Edward Miszczak już na początku czerwca ogłosił, że kończy swoją przygodę ze stacją TVN. Mówił wtedy: „W życiu każdego przychodzi taki moment, że mimo sukcesów odczuwa się potrzebę zmiany. Dlatego podjąłem decyzję o odejściu, ale ludzie i to wyjątkowe miejsce zawsze będą w moim sercu". Dowiedzieliśmy się również, że w okresie przejściowym będzie pełnić funkcję dyrektora pionu Programmingu. „Rozmawialiśmy z Edwardem od pewnego czasu na temat zmiany w naszej organizacji, jesteśmy więc do niego bardzo dobrze przygotowani", wyznała Katarzyna Kieli, która jest prezeską Warner Bros. Discovery w Polsce. 

Edward Miszczak, VIVA! 21/2017, VIVA! październik 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf AM

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Michał Chorosiński został zastępcą dyrektora teatru. Teraz odpiera zarzuty, że pracę załatwiła mu żona

Lidia Kazen zastąpi Edwarda Miszczaka 

Jak wynika z komunikatu prasowego, Lidia Kazen obejmie funkcję Dyrektorki Kanału TVN. „Nowa struktura pionu programowego TVN Warner Bros. Discovery odpowiada na dzisiejsze wyzwania i potrzebę zintegrowanego zarządzania całym portfolio kanałów w grupie. Zespół programowy TVN to wyjątkowa grupa doświadczonych profesjonalistów, zarażających pasją i energią. Od lat tworzą najlepszą telewizję w Polsce. Ogromnie się cieszę, że będę mogła z nimi na co dzień współpracować", poinformowała Katarzyna Kieli. 

Lidia Kazen od ponad dekady była szefową TTV oraz dyrektorką programową Player.pl. Warto dodać, że za działania oraz operacje programowe w grupie odpowiedzialny będzie Bogdan Czaja (Group Vice President Programming & Operations), a Jarosław Potasz będzie od teraz na stanowisku Group Vice President Studios & Productions. 

CZYTAJ TEŻ: Tak dziś wygląda córka Anny Samusionek. Angelika jest już dorosła, za chwilę skończy 20 lat

Edward Miszczak, VIVA! październik 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.